Steam hesabım çalındı

Marked One

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Pripyat
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Asla yapmayacağım bir şeyi yaptım ve bir linkten Steam hesabıma giriş yaptım. Biliyorum yapılmaması gerekiyor ama bir anlık dalgınlığıma geldi. Hayatımda ilk defa böyle bir hata yaptım. Desteğe önceki kullandığım mail adresini, kaldırılan telefon numarasını ve alışveriş yapılan son kartın 4 hanesini yazdım. Sizce yararı olur mu? Steam Guard telefon ve maili kaldırmış alan kişi. Tecrübesi olan arkadaşlar yazabilir mi? Yazım hataları varsa mazur görün moralim çok bozuldu şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Asla yapmayacağım bir şeyi yaptım ve bir linkten Steam hesabıma giriş yaptım. Biliyorum yapılmaması gerekiyor ama bir anlık dalgınlığıma geldi. Hayatımda ilk defa böyle bir hata yaptım. Desteğe önceki kullandığım mail adresini, kaldırılan telefon numarasını ve alışveriş yapılan son kartın 4 hanesini yazdım. Sizce yararı olur mu? Steam Guard telefon ve maili kaldırmış alan kişi. Tecrübesi olan arkadaşlar yazabilir mi? Yazım hataları varsa mazur görün moralim çok bozuldu şu an.
Kartın son 4 hanesini de yazdıysanız yardımcı olur. Geri alınması için etkisi var diye biliyorum.

Hesabın size ait olduğuna dair her türlü bilgi mevcut ise kesinlikle hesabınızı geri alabilirsiniz. Ancak sürecin uzunluğu destek ekibine sağladığınız ayrıntı ve onların dönüş hızına bağlı olarak değişecektir.

Steam desteğe bilgilerinizi verdiyseniz hal olur.

Teşekkürler arkadaşlar. İçime su serptiniz.
Dediklerini yaptiysaniz, yarari olur.
Ek olarak CD key ile oyun aldiysaniz, o kodu gonderebilirsiniz.
Humble Bundle'ın verdiği bazı ücretsiz oyunları almıştım. CD key olarak bozdurduğum kodları mı yazmalıyım? Humble Bundle hesabımın şifresi olmadığı için yazmadım ama destek talebi işe yaramazsa Humble Bundle hesabını kurtarır yeni talep oluşturup yazarım.
Düzenleme: Humble bundle hesabıma girdim 7-8 tane key almışım ama maalesef bozdurduğum keyler görünmüyor. Sadece bozdurduğumu belirtiyor ama keyin kendisini söylemiyor. Umarım gerek kalmadan hesabı geri alabilirim.
Arkadaşlar şu an hesabı tekrar aldım. CD Keyleri hatırlamadığım için biraz endişeliydim ama o kadar garanti etmeye gerek yokmuş. Makbuz, kart bilgileri, ilk mail adresi ve son telefon numarası yeterli oldu. Tekrar teşekkürler hepinize.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı