Steam hesabım çalındı

isimbirakmadiniz

Femtopat
Merhaba arkadaşlar uzun süredir Steam'den oyun oynamaktayım fakat bugün Forza Horizon 4 gireyim dedim normalde hiç istemediği hesap ismini ve şifresini istedi yazdığımda ise yanlış dedi. Elemanın biri hesabıma girip şifreyi e postayı telefon numarasını değiştirmiş, hatta şifre sıfırlama mesajı e postamda duruyor nasıl oldu anlamadım yardımcı olabilecek var mı? Daha yeni haftaligimin bir kısmını yaptırmıştım :D

Son düzenleyen: Moderatör:

messinicocugu

Centipat
Yer
Parc des Princes

Heunzey

Centipat
Yer
SpeedWay
Merhaba arkadaşlar uzun süredir Steam'den oyun oynamaktayım fakat bugün Forza Horizon 4 gireyim dedim normalde hiç istemediği hesap ismini ve şifresini istedi yazdığımda ise yanlış dedi. Elemanın biri hesabıma girip şifreyi e postayı telefon numarasını değiştirmiş, hatta şifre sıfırlama mesajı e postamda duruyor nasıl oldu anlamadım yardımcı olabilecek var mı? Daha yeni haftaligimin bir kısmını yaptırmıştım :D

Desteğe yaz gerekn verilerini ver 1 2 güne alırsın dett etme ama umarım CS hesabindan hack açıp VAC yemeyesin.

RainbowwOnSky

Decapat
Makaleler
2
Yer
7 Jully 2022 Madrid, Spain
Korkulu rüyam...

Steam desteğe başvurun. İlk aldığınız oyun, kredi kartı bilgileri vb. bilgiler ile hesabı geri alın. Ve sonrasında teşekkür edin.

Yukarı