Steam Hesabım Çalındı

Bu dediklerinize göre hesabı büyük ihtimal alırım.
Tam olarak nasıl oldu? Geçmiş olsun
Birisi geldi yazdı Birisi beni dolandırdı ve senin hesabının taklit etmiş bende bilmeden hesabını şikayet ettim. bende kandım, sonra bir resim attı Steam Destek'den gelen mesajlardan biriydi orda da bir Discord etiketi vardı ona yazdım falan, öyle öyle gitti hesap.

Bu dediklerinize göre hesabı büyük ihtimal alırım.

Birisi geldi yazdı birisi beni dolandırdı ve senin hesabının taklit etmiş bende bilmeden hesabını şikayet ettim. bende kandım, sonra bir resim attı Steam Destek'den gelen mesajlardan biriydi orada da bir Discord etiketi vardı ona yazdım falan, öyle öyle gitti hesap.

Sosyalde de bu taktikle dolandırıldığını ya da çalışıldığını belirten cok insan var dikkat edin varsın güya şikayet etsin öyle bir şikayetten bir şey olmuyor olsa da hesabınız elinizden gitmez millet hile kullanımından tonla şikayet ediyor bir şey olmuyor böyle ufak şeylerden bir şey olmaz palavra hepsi.

Steam Destek en geç kaç güne cevap verir?

Aldım hesabı, hepinize teşekkür ederim.

Yıl olmuş 2021 nasıl çaldırıyorsunuz bilmediğiniz linklere tıklamayın bilmediğiniz sitelerde Steam oturumu açmayın bu kadar basit bir de mobil guard etkinleştirin tamamdır.

Yıl olmuş 2021 nasıl çaldırıyorsunuz bilmediğiniz linklere tıklamayın bilmediğiniz sitelerde Steam oturumu açmayın bu kadar basit bir de mobil guard etkinleştirin tamamdır.
Linke tıklamadım, bilmediğim siteye girmedim, Guard açık olması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı