Çözüldü Steam hesabım çalındı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Iratuss

Hectopat
Daha fazla  
Steam hesabım birisi tarafından çalınıp e-postası değiştirildi. Hesaba erişim sağlayamıyorum. Ne yapmam gerek Steam'e ticket attım sizce geri dönerler mi?

Steam hesabım birisi tarafından çalınıp e-postası değiştirildi. Hesaba erişim sağlayamıyorum. Ne yapmam gerek Steam'e ticket attım sizce geri dönerler mi?

Steam üzerinden satın aldığın herhangi bir oyunun faturası ile ticket atıp iletişime geçersen geri dönüş sağlanır ama bu süreç biraz uzun olabilir sonuç olarak hesabını geri alabilirsin.

Hocam yaklaşık 1 saat önce aynısı bana oldu. Kafayı yiyeceğim ya. Steam'e bir sürü kanıt attım umarım hemen dönerler. İnşallah hile falan açmazlar oyunda ya çıldıracağım valla. Sen de benim gibi sahte Valve yayını yapan videoya mı kandın? Bunların şerefi yok cidden ya.

Hocam yaklaşık 1 saat önce aynısı bana oldu. Kafayı yiyeceğim ya. Steam'e bir sürü kanıt attım umarım hemen dönerler. İnşallah hile falan açmazlar oyunda ya çıldıracağım vallahi. Sen de benim gibi sahte Valve yayını yapan videoya mı kandın? Bunların şerefi yok cidden ya.

Az önce aynısı bana oluyordu Steam Guard ekranını görünce anladım sahte site olduğunu. Bir sıkıntı olmaz değil mi Steam Guard girmedikçe.

Bu sahte sitelere tam olarak nasıl giriliyorsunuz ne vaat ediyorlar da bu kadar kolay hiç bakmadan insanlar atlıyor çok merak ediyorum her gün en az 5 tane Steam hesabım çalındı konusu açılıyor.

Bu sahte sitelere tam olarak nasıl giriliyorsunuz ne vaat ediyorlar da bu kadar kolay hiç bakmadan insanlar atlıyor çok merak ediyorum her gün en az 5 tane Steam hesabım çalındı konusu açılıyor.
Adam sahte Valve kanalı açmış. Youtube ana sayfada bu videoyu önerdi. Ben de dikkat falan etmedim ve gaflete kapılıp hesabıma girdim. CS2'ye erişim vaat ediyordu. Sonra olanlar oldu. Şuan bunun gibi birçok video var Youtube'da.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adam sahte Valve kanalı açmış. YouTube ana sayfada bu videoyu önerdi. Ben de dikkat falan etmedim ve gaflete kapılıp hesabıma girdim. CS2'ye erişim vaat ediyordu. Sonra olanlar oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Valve'ın zaten onaylı hesabı var 15bin takipçili bir hesap hem CS2 gelse Valve video mu atar Steam'in ana sayfasına kafam kadar Update geldi diye mi yazar sizce hesaplarınızın bu kadar mı değer veriyorsunuz.

Hocam yaklaşık 1 saat önce aynısı bana oldu. Kafayı yiyeceğim ya. Steam'e bir sürü kanıt attım umarım hemen dönerler. İnşallah hile falan açmazlar oyunda ya çıldıracağım vallahi. Sen de benim gibi sahte Valve yayını yapan videoya mı kandın? Bunların şerefi yok cidden ya.

Bende o videoya kandım maalesef. Umarım geri alabiliriz.

Steam üzerinden satın aldığın herhangi bir oyunun faturası ile ticket atıp iletişime geçersen geri dönüş sağlanır ama bu süreç biraz uzun olabilir sonuç olarak hesabını geri alabilirsin.

Hocam hesapta kullandığım banka kartı bilgilerimi, hesaba kayıtlı önceki e postamı, banka kartı CVV numarasını gönderdim. Yeterlimi sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı