Steam Hesabım Çalındı

FurkanAuraTM

Decapat
Bugün arkadaşımla konuşurken Steam'den bildirim aldım. Hesabımın değiştirildiği ve yeniden giriş yapmam istendiği yazıyordu. Ben yeniden denediğimde ve işe yaramadığında hesabımın çalındığını anladım. Ne yapmam gerek?

Steam desteğe önceden aldığın oyunların keylerini atman gerekiyor. Bir şekilde sana ait olduğunu kanıtla geri alırsın.

Steam destek ile iletişime geçerek yaşadığınız sorunu bildirin. Sizden hesap sahipliği bilgileri isteyecekler. Öncelikle yeni bir Email adresi açın steam hesabına ait ilk mail adresi, market alışverişine ait kart bilgileri (kredi kartı üstündeki isim kart tipi kartın ön yüzünde ki numaraların son dört hanesi ) yada cüzdan kodu kullandıysanız kodları isteyecektir. En geç 1 gün içinde hesabınızı geri alacaksınız. Son olarak hesabın ilk sahibi olmanız ve hesap açılırken kullanılan Email adresi önemlidir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı