Steam Hesabım Çalındı

Dostlarım bugün bir mesaj geldi bir kullanıcıdan ve siteye girdim sonra bilgileri girdim ve hesabımın bir anda şifresi felan her şeyi değiştirildi sonra da kurtarmak için Steam desteğe ticket atma diye bir şey varmış onu denedim ve bana e-posta gönderemedik daha sonra deneyin diye bişey çıktı ticket gönderilmiş oluyor mu gerçekten yardımcı olursanız sevinirim yardımcı olabilene Steam Cüzdan Bakiyesi bile gönderirim lütfen.

367876

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden tıkladın o bağlantıya be kardeşim, geçmiş olsun. Çok denemişsin sanırım o yüzden steam kısıtlamış seni, biraz bekle öyle dene. Buda sana ders olsun öyle her bağlantıya tıklama sakın birdaha, bana kaç kere yolladılar o tip bağlantıları bana bağlantıyı yollayan kullanıcıyı şikayet edip engelliyorum, adam bıkmadan azimle yeni bir hesap kurup tekrar aynı bağlantıyı bana yolluyordu, en son gözünü korkutacak bir mesaj yazıp engelledim 2-3 aydır atmıyor.

Neden tıkladın o bağlantıya be kardeşim, geçmiş olsun. Çok denemişsin sanırım o yüzden steam kısıtlamış seni, biraz bekle öyle dene. Buda sana ders olsun öyle her bağlantıya tıklama sakın birdaha, bana kaç kere yolladılar o tip bağlantıları bana bağlantıyı yollayan kullanıcıyı şikayet edip engelliyorum, adam bıkmadan azimle yeni bir hesap kurup tekrar aynı bağlantıyı bana yolluyordu, en son gözünü korkutacak bir mesaj yazıp engelledim 2-3 aydır atmıyor.
bide böyle olmuş profil arkadaşım attı hesabımı gizlemiş çünkü birsürü oyun vardı??
Art arda denediyseniz ticket atmayı bu yüzden olabilir. Birkaç saat bekleyin.
Birde profilim böyle olmuş içinde birsürü oyun vardı arkadaşım kendi hesabından baktı ne olmuş olabilir hesabımı gizlemiş??

Dosya Ekleri

• 6D684F9F-B2E0-498F-BD94-50D0648134E1.jpeg
    6D684F9F-B2E0-498F-BD94-50D0648134E1.jpeg
    75,8 KB · Görüntüleme: 91
  • gggg.jpeg
    gggg.jpeg
    75,8 KB · Görüntüleme: 73
Son düzenleme:
Bir de böyle olmuş profil arkadaşım attı hesabımı gizlemiş çünkü bir sürü oyun vardı?

Bir de profilim böyle olmuş içinde bir sürü oyun vardı arkadaşım kendi hesabından baktı ne olmuş olabilir hesabımı gizlemiş?

Bildiğim kadarıyla Steam ya da hack programı kitliyor aynı olayı yaşıyorum şu an bu hesap kitlenmiş diyor e-postayı değiştirse bile dostum eski e postana kitlemek istre misin diye bir geliyor şey dün 2 saat uğraştım kitlemek için en sonunda Steam bu hesap zaten kitlenmiş dedi kilidide Steam destek çalışanı inanırsa açıyorlar.

Geri
Yukarı