Steam Hesabım Çalındı

dogukandan

Hectopat
Bugün bir siteye giriş yapmayı denedim hesabımdan ve valve koruması yoktu dikkat etmedim.

Çalan kişi hesabın e-postasını ve telefon numarasını değiştirdi steam desteğe başvurdum bana ne zaman geri dönerler ve onlara hesabımın çalındığını nasıl kanıtlayabilirim?

Çalınan hesap: Steam Community :: Dohenheim

Hesabı çalındığına dair steam desteğe şikayette bulunursanız çok sevinirim...

Bugün bir siteye giriş yapmayı denedim hesabımdan ve valve koruması yoktu dikkat etmedim.

Çalan kişi hesabın e-postasını ve telefon numarasını değiştirdi steam desteğe başvurdum bana ne zaman geri dönerler ve onlara hesabımın çalındığını nasıl kanıtlayabilirim?

Oyunlari satin aldığın kart veya keyleri kisisel bilgilerin ve kullandiysan TC kimlik numaranı zaten onlar isteyeceklerdir sabırla beklemeye bak

Steam şifrenizi başka siteye vermediğiniz sürece çalamazlar. Steam yetkilendirme ile giriş yapışlarda valve bilgilerinizi paylaşmıyor. Bidahakine dikkatli olun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı