Steam hesabım çalınmış olabilir mi?

otantikçocuk32

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yardımınız gerekiyor. Ben lanet bir iş yapıp Steam hesabımı sahte siteye girdim. Ancak benim e posta korumalı Steam Guard'ım vardı. Ben yine de şifre değiştirdim e posta değiştirdim bütün cihazları hesabımdan çıkardım ve 5 haneli kod ile olan Steam Guard yaptım. Sizce çalınmış mıdır? Ve ayrıca bütün cihazlardan çıkarmama rağmen Steam'de bug yapıp hala hesabımda olabilir mi?

Çalınmış olabileceğine dair bir ibare var mı? Envanterden eksilen bir nesne, varsa cüzdandan eksilen para, oynamadığınız ama oynanmış olarak gözüken bir oyun? Aksi takdirde "Olabilir mi?" gibi bir soruyu biliyorsunuz ki cevaplayamayız.

Hesabınızı koruma altına almışsınız. Sorun yok. Hesabınızın şifresini, e-postasını değiştirmiş ve bütün sitelerden çıkış yapmışsınız. Tam olarak cümlenizi anlayamadım ama şuan hesabınızı telefonunuz ile mi yoksa e-posta ile mi koruyorsunuz? Telefon ile korumak en üst düzey güvenlik önlemidir. Bütün işlemleri uygulamışsınız. Hesabınızda herhangi birisi yoktur artık.

Steam Guard'ım vardı?
Yani?
Dostum Steam Guard'ın olduğunu bilmem, çalınıp çalınmadığı bilmem ile alakası dahi yok.

Beğendiğim yorumdaki herhangi bir şey olduysa, çalınmıştır.
Olay bu.
Çalınmış olabileceğine dair bir ibare var mı? Envanterden eksilen bir nesne, varsa cüzdandan eksilen para, oynamadığınız ama oynanmış olarak gözüken bir oyun? Aksi takdirde "Olabilir mi?" gibi bir soruyu biliyorsunuz ki cevaplayamayız.

Yeni konular

Geri
Yukarı