Steam hesabım dolandırıcı uyarısı yedi ve kilitlendi

İşletim sistemi
Windows 10

EDWARD7143

Decapat
Arkadaşlar öncelikle selamın aleyküm.

Steam'de arkadaşım bana bir kart verdi içinde para var Steam cüzdan kodu çek dedi ve bende çektim çektikten 1 gün sonra Steam dolandırıcı uyarısı yedim.

(Ve bilenleriniz varsa bu uyarı kalıcımı mıdır geçiçi mi?

Hesabımda oyun alamıyorum Steam cüzdan kodu alamıyorum takas yapamıyorum pazarla tüm iletişimim kesildi.

Talep attım ve para çektiğim kartın bilgilerini istediler bende kart bana ait olmadığı için veremedim.

Steam destek ekibi bana o para çektiğim kartın bilgilerini onlara vermezsem bana yardım edemeyeceklerini söyledi.

Arkadaşlar lütfen bana yardım edin başınıza gelen varsa lütfen bana ulaşsın hesabımı 3 yıldır kullanıyorum sinirden ağlayacak dereceye geldim Allah rızası için biri bana bu konu hakkında yardım etsin.

Size destek ekibimle yaptığım konuşmalarınin SS'ini attım.

Şimdiden teşekkür ederim yardım edecek insanlara.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen arkadaşınızın verdiği bilgiler kaçak kredi kartına ait. Bu kart Steam'in kara listesine girdiğinden dolayı size bu cezayı vermişler. Dedikleri gibi kartın bilgilerini veremezseniz hesabınızın kısıtlamasını açmazlar.

Lütfen bana yardım et hesaba çok fazla para yatırmıştım çok emeğiim var.

Sanki arkadaşın kasıtlı yapmış gibi duruyor bunun olacağını biliyormuş gibi.

Sanırım bende yedim, kendimi çok kötü hissediyorum. Steam destek sanırım beni affetmiyecek.

Arkadaşın sana kartı atmışsa bilgiler duruyordur, onları kullan.

Bir de evine mahkeme kağıdı gelene kadar bekleyebilirsin, eğer kart yurtiçi ise. Geçmiş olsun :)

Kart yurt içi mi yurt dışı mı bilemem, tek isteğim hesabım açılsın.

Merhaba Steam destek, sahte Card olayından hesabım kapatıldı. Yasal bir şey olmadığını bilmiyordum. Özür dilerim bir daha yapmayacağım.

Hi Steam Support, MY account has been closed from fake credi Card Event. I didn't know there was nothing legal. Sorry ı will not do it again. Böyle yazmıştım.

Ama hâlâ cevap yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'in banını kaldırma ihtimali olduğunu sanmıyorum. Muhtemelen çalıntı kart kullanmışsın ve kullandığın kartlar kendi sorumluluğunda. Kart bilgillerini arkadaşın istemene rağmen bilgilere ulaşamadıysan geçmiş olsun.

Arkadaşınız CC kullanmış ve kendi hesabında kullanmak yerine sizi kobay faresi yapmış. Arkadaşınız size X kartını attıysa bu Steam'in kara listesinde olduğu için hesabınız otomatik olarak ban yiyor. Eğer kartın bilgileri hala duruyorsa desteğe atın. Yok ise detaylıca Steam desteğe anlatın. Fakat bu Steam'in vicdanına kalmış.
Kaç liralık bir alışveriş yaptınız ?

Arkadaşınız CC kullanmış ve kendi hesabında kullanmak yerine sizi kobay faresi yapmış. Arkadaşınız size X kartını attıysa bu Steam'in kara listesinde olduğu için hesabınız otomatik olarak ban yiyor. Eğer kartın bilgileri hala duruyorsa desteğe atın. Yok ise detaylıca Steam desteğe anlatın. Fakat bu Steam'in vicdanına kalmış.
Kaç liralık bir alışveriş yaptınız ?
SteamDB’de lowest ta bile 800TL var ve 63 level hesap.

Yeni konular

Geri
Yukarı