Steam Hesabım Kaç TL eder?

Kardeşim öncelikle ağzını topla terbiyesizlik etme adam haklı bence de oradaki 2K20'yi 50TL'ye alamazsın.
Biraz sinirlenmiş olabilirim ancak bir de sizi görelim, acaba aklınızda bulunan fiyatlara kendiniz alır mıydınız bir düşünün bence.

Galiba... 50 liraya 6 oyun alınabiliyor. 😳

Biraz sinirlenmiş olabilirim ancak bir de sizi görelim, acaba aklınızda bulunan fiyatlara kendiniz alır mıydınız bir düşünün bence.

Gidin 50TL'ye 6 tane farklı farklı hesaplarda offline oyununuzu oynayın ozaman.

İlk Mail Verilecek mi?: Hayır
Bilgileri Değişir mi?: Hayır
Paylaşımlı Steam Hesabı: Sadece Çevrim Dışı Modda Oynanabilir.

Öncelikle ben asla Steam Epic hesabı vb. hesaplar almazdım giderim kendim yeni hesap açar oraya oyunlar alırdım.

Bir şey olmaz oyunların hepsi oynanabilir durumda hesabı komple kapatılmadı sonuçta? Herkes oyunlarda hile yapıyor. VAC yemek artık aşırı doğal bir şey oldu Steam'de.

Arkadaşlar haklı çok güzel Single oyunlar var 50 TL fiyatı ben eğer satmayı düşünürse diye söyledim ancak VAC banlı hesaba 100 TL dahi vermem. Sana tavsiyem satmaman olur tabii 200 TL üstü veren varsa düşünülebilir.

Bunu doğallaştıran sizsiniz. Bir cezalandırma şeklini normalleştirmeniz olacak şey değil.

Kesinlikle, VAC ban yemek hiçbir zaman doğal bir şey olmadı tabii çevreniz hileci ve dolandırıcı doluysa normal karşılanabilir ancak ben VAC profilli birisini görünce anın da profili terk ediyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı