Steam hesabım ne kadar eder?

Bu durumda bu hesaba ne kadar fiyat biçiyorsunuz merak ettim.

Bu hesap üst düzey üzerinde oturulup detaylı bakılması lazım bana Steam inventory helper ile oyunlarınızın değerini söylerseniz daha iyi yardımcı olabilirim 500 oyuna bakmak çok uzun sürer ama genel anlamda 1000TL'ye satabilirsiniz diye düşünüyorum. Dediğimi söylerseniz daha net bir fiyat verebilirim.

Bu hesap üst düzey üzerinde oturulup detaylı bakılması lazım bana Steam inventory helper ile oyunlarınızın değerini söylerseniz daha iyi yardımcı olabilirim 500 oyuna bakmak çok uzun sürer ama genel anlamda 1000TL'ye satabilirsiniz diye düşünüyorum. Dediğimi söylerseniz daha net bir fiyat verebilirim.
Şu mu tam bilemedim hangisini sorduğunuzu.

Dosya Ekleri

• 121212.png
    121212.png
    41 KB · Görüntüleme: 28
Gördüm ancak ekstra pek bir şey katmaz FACEIT hesabı FACEIT görevi olmadığı için sendeki görevlerin daha yüksek olanları var 75bin verenler 150 bin verenler falan onlar yüksek ediyor 20K standart zaten herkeste var.

Pardon ben 10 Level 1800 maçı olduğunu görmedim fiyatı en kötü 200'de o arttırır.
Şu mu tam bilemedim hangisini sorduğunuzu.

Bu değil ancak bu da iş görür o hesabı eğer ilk maili ile satıcaksanız çok yüksek fiyatlara satabilirsiniz koleksiyonculara veya yüksek hesap arayanlara 1000 1500TL civarına envantersiz satabilirsiniz diye düşünüyorum ancak ben hiç bu kadar yüksek bir hesap alıp satmadım o yüzden tam olarak fiyat söyleyemiyorum tahminlerimce ama en dip fiyat kesinlikle 1000 TL daha yukarısı olur. 1000 TL altına kimseye vermemenizi öneririm.

Özetle yani tavsiyem 500 600'den aşağı vermemeniz ki daha yükseğede satabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı