Steam hesabım ne kadar eder?

Neyin 300'ünden 400'ünden bahsediyorsun? 400 TL verip Postal 2 mi oynayacak adam? Bully mi? Yoksa Metin2 mi? Tüm oyunları çöp. Para eder dediğin oyunlarda R6 13 TL, PES 20 zaten yok. PES21 32,50 TL. Totalde 45,5 TL için 300-400 mü verecek?
O da doğru. Hatalı bilgi için kusura bakmayın hocam. Cahilliğime verin.

Neyin 300'ünden 400'ünden bahsediyorsun? 400 TL verip Postal 2 mi oynayacak adam? Bully mi? Yoksa Metin2 mi? Tüm oyunları çöp. Para eder dediğin oyunlarda R6 13 TL, PES 20 zaten yok. PES21 32,50 TL. Totalde 45,5 TL için 300-400 mü verecek?u kadar sinirlenmene gerek yoktu kardeşim şimdi ben matıksız buldum hesaba tam olarak bakmadın sanırım
Bu kadar sinirlenmene gerek yoktu kardeşim. Biraz mantıksız buldum hesaba tam olarak bakmadın sanırım GTA 5'in indirmli hali bile 84 tl gibi bir fiyat ben bu hesabı 50 tl ye mi vereyim şimdi 3k saati var CS:GO'nun. Bir site var adını vermeyim adamlar sadece seçkin dmg hesabı 150 tl ye satıyor. Kavga etmeye gerek yok :)
Rank pek para etmez onu söyliyeyim, madalyalarınız etkiler (broş veya jeton değil madalya) Amacı CSGO oynamak olan birinin diğer oyunları umursayacağını pek sanmıyorum. 200 TL normal gibi. Madalya yok ve faktör kırmızı ise 70 TL üstü etmez.
2019 ile 2020 var 2021 için 6 seviye kaldı.

Sevgili hocam değer belirlerken alıcı kesimi düşünmeniz lazım. Örneğin hangi oyunu promote edeceksiniz? GTA V için alacak kişi CS'i önemsemez, CS için alacak kişi GTA'yı önemsemez. Siz her oyuna ayrı ayrı fiyat biçerseniz asla satamazsınız. Ya direkt nokta atış bu oyunları talep eden birine cazip fiyatla gideceksiniz, ya da bütün oyunların indirimdeki en düşük fiyatından da düşük bir ortalamada fiyat çekeceksiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı