Steam hesabım ne kadar eder?

Anladım, peki neler hesabın değerini arttırır? Şu anda 4K Steam puanı var ve seviyeyi arttırabilirim istersem.
Yüksek seviye level, uzun süreli hesap(eski oluşturulma tarihine sahip), AAA sayısı fazla olan oyunlar, özellikle çok oynayan oyunların itemleri vb. şeylerin hepsi hesap değerinizi arttırır. Hesabınızı satmanızı önermem, yasal olmadığını biliyorsunuz zaten.

Mesela benim hesabıma 400 dolar diyor ama ben max. 150 TL edeceğini düşünüyorum. Zaten çoğu oyun indirimdeyken alınıyor yani, fazla para etmez hesaplar.

Yüksek seviye level, uzun süreli hesap(eski oluşturulma tarihine sahip), AAA sayısı fazla olan oyunlar, özellikle çok oynayan oyunların itemleri vb. şeylerin hepsi hesap değerinizi arttırır. Hesabınızı satmanızı önermem, yasal olmadığını biliyorsunuz zaten.

Zaten satmayı düşünmüyorum, ne kadar çok değeri olmasa da yani sonuçta burada emeğim var. Her şeye sıfırdan başlamak veya daha düşüğe hesap satın alıp başkasının kastığıyla oynamak lazım, ben ikisini de istemiyorum zaten.

Hesap satma devri kapandı artık hocam. Yeni çıkmış 3 tane AAA oyun olan hesaplar 25 TL'ye satılıyor. Millet oynamayacağı onlarca oyunlu hesaba para vermek yerine sadece oynayacağı oyun olan hesabı 1-2 dolara alıyor Plati'den.

Yeni konular

Geri
Yukarı