Steam hesabım ne kadar eder?

Genelde Steam dışı oyunlar oynadığım için satmayı düşünüyorum. Steam hesabım ne kadar eder?

Eso: 4 aylık Plus mevcut.
CS:GO, hiç oynamadım ama 5 yıllık badge ve seçkin mevcut.
Tüm detaylar: https://steamdb.info/calculator/76561198251169616/?cc=tr
Daha neler var pek bilmiyorum, oyunları vs. yukaridaki baglantidan goruntuleyebilirsiniz.

Eki Görüntüle 1481298

Eki Görüntüle 1481299

Eki Görüntüle 1481300

Eğer istersen almak isterim ama dediğim gibi o kadar bütçem yok :D

Arkadaşlar ciddi misiniz? 100 TL diyen var çok komik, değerine satamayacağını arkadaşta biliyor zaten, fakat değer şu şekilde biçilir; Steam DB'de en düşük ila en yükseğin ortasına bakarsınız ona göre fiyat söylersiniz hesabın minimum değeri 500 TL ediyorken 100 diyen var?

Hocam SteamDB'yi geçin. Türkiye ikinci el piyasasında o fiyata satabilirsen ben sana 100TL çıkarıp vereyim.

Türkiye pazarının ne kadar toxic ve uğraşılması zor adamlarla dolu olduğunun farkındayım, haklısınız kimse piyasa altı olan bir hesaba değerini hak etse bile 1800 TL vermez, yapacak bir şey var mı? Sanmıyorum.

Doğrudur ancak sadece oyun pazarı değil diğer alanlardada sorun hakim. Kronik bir sorun bu.

Arkadaşlar ciddi misiniz? 100 TL diyen var çok komik, değerine satamayacağını arkadaşta biliyor zaten, fakat değer şu şekilde biçilir; Steam DB'de en düşük ila en yükseğin ortasına bakarsınız ona göre fiyat söylersiniz hesabın minimum değeri 500 TL ediyorken 100 diyen var?
Steam hesapları istenildiği takdirde geri alınabiliyor. Yani alıcı için %100 riskli bir durum bu yüzden Steam hesapları para etmez.

Geri
Yukarı