Steam hesabım ne kadar eder?

Çok saçma bir mantık, senin hesabında kı paralı oyunları alan kişi belki oynamayacak? O yüzden aksine bol oyunlu hesabı satmak daha zordur adam oyun bol diye para vermez. Hesaba bakar 10 yıllık hesaptır nadir özel rozetleri vardır alır hesabı kendisi istediği oyunlar ile doldurur.
Oynayıp oynamaması beni ilgilendirmez. Oynamayacaksa başka bir hesap arar o zaman. Milletin zevkine göre değil piyasaya göre fiyat biçeceksin sen.

Site zaten sana indirimli fiyatlarını sunuyor. Biraz daha fazlasına, ya da azına sat hesabı.
Şu anda indirim olduğu için öyle gözüküyor. Kaldı ki kütüphanedeki tüm oyunların indirime girdiğini de bilmiyoruz.

Oynayıp oynamaması beni ilgilendirmez. Oynamayacaksa başka bir hesap arar o zaman. Milletin zevkine göre değil piyasaya göre fiyat biçeceksin sen.

Steam hesaplarının piyasası mı var? Yıllardır bu işin içerisindeyim burada yazamayacağım çok alışverişim oldu emin olabilirsin. Steam hesaplarının belirli bir piyasası yoktur arz talep vardır. Adam bana şöyle bir hesap lazım şundanı bundanı olsun der bulabilirse satan alır. Kimse gidip 400 oyunu var diye hesaba 10 15k para vermez.

Steam hesaplarının piyasası mı var? Yıllardır bu işin içerisindeyim burada yazamayacağım çok alışverişim oldu emin olabilirsin. Steam hesaplarının belirli bir piyasası yoktur arz talep vardır. Adam bana şu hesap lazım şundanı bundanı olsun der bulabilirse satan alır. Kimse gidip 400 oyunu var diye hesaba 10 15k para vermez.
10K-15K ediyor diyen oldu mu peki? Kime hangi hesap lazımsa onu alsın, birine de konu sahibinin hesabı lazım olacak belki. İnan bana yıllardır işin içinde olman hiçbir şeyi değiştirmiyor.

Geri
Yukarı