Steam hesabıma birisi giriyor

Modeminizin aldığı IP ile alakalıdır daha önce bunun hakkında konular açıldı genellikle böyle bir sorun ile karşılaşılıyormuş. Aynıları bende de var daha önce hayatımda gitmediğim yerler.
İnşallah öyledir, keylogger varsa diye tarama yapmaya başladım.
Aynı sorun bende de olmuştu merak etme hiçbir şey olmaz ben İstanbul da oturuyorum hesaba bir şey olmamasına rağmen telefona kod gelmemesine rağmen Adana Gaziantep falan yazıyordu geçmişte yani diyeceğim Steam bazen yanlış gösteriyor yerleri.
Bir sorun yoksa güzel, hesaba o kadar para yatırdım çöpe gitmesin şimdi.
O girmeye çalışan kişinin IP adresi gözüküyor mu? Gözüküyorsa at da bakalım sen misin değil misin. Hata mı var yoksa birileri gerçekten girmeye mi çalışıyor.
IP adresine nasıl bakarım?

1622714915728.png

İstanbul, İzmir tamam, zaten izmirde oturuyorum. Ama Muğla ve Balıkesir'e anlam veremedim.

O girmeye çalışan kişinin IP adresi gözüküyor mu? Gözüküyorsa at da bakalım sen misin değil misin. Hata mı var yoksa birileri gerçekten girmeye mi çalışıyor.

Gözükmez. Giriş istekleri bir sürü sunucu arasında yönlendiriliyor. Steam sunucularının IP'si gözükür en fazla.

Gayet normal arkadaşlar, takmayın. Kısa bir araştırmayla bu konum saptamalarının ne kadar da tutarsız olduğunu görebilirsiniz. Steam'in tartışmalar kısmında bunun hakkında zibilyon tane konu açılmış. Hiçbir sorun yok. @AyarsıZZ hocam, sizin de içiniz rahat olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı