Steam hesabıma ByNoGame gibi yerlerden skin çekebilir miyim?

Eren4Eraiden

Centipat
Ayın 20'sinde hesabımdaki kısıtlamayı kaldırmak için 5 dolar yatırdım. Ancak 7 günlük bekleme süresi verdi. Acaba şu an ben 3.parti sitelerle takas yapabilir miyim? Boş yere ByNoGame'e para yatırmak istemiyorum. Çok araştırma yaptım ancak herhangi bir bilgi bulamadım. Bilgisi-tecrübesi olan bir arkadaş bana da bilgi verirse çok sevinirim.

-Herkese iyi forumlar dilerim.
Desktop Screenshot 2021.02.22 - 09.23.35.49 (2).png

Bence 7 gün bekle kafan rahat olsun. Bazı skinlerde ByNoGame çok daha ucuzken, bazılarında daha pahalı. Alacağın skine göre bakarsın. Bu arada alacak mısın satacak mısın? Pek anlayamadım.

ByNoGame takas olarak geldiği için sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.
Hayır yapamazsın alım ve satım bir eşya satın aldığında o 7 gün takas yasağı yer burada da böyle olmuş üstüne Steam Guard'ı açmışsın 7 gün beklemen lazım.
Hocam böyle siteler takas ile satış yapıyor. Yüksek ihtimalle 7 gün takas izni için beklemeniz gerekecek.
Takas alabilirsin diye düşünüyorum ancak göndermede problem yaşayabilirsin.
Bence 7 gün bekle kafan rahat olsun. Bazı skinlerde ByNoGame çok daha ucuzken, bazılarında daha pahalı. Alacağın skine göre bakarsın. Bu arada alacak mısın satacak mısın? Pek anlayamadım.
Hepinize teşekkür ederim. Bekleme kararı aldım.
Skin alacağım hocam. Bildiğiniz üzere takas yoluyla teslim ediliyor skinler. O yüzden sordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı