Steam hesabıma giriş yapamıyorum

BayGörkem

Hectopat
Yer
İstanbul
PreHesap sitesinden yaklaşık 1,5 yıldır oyun alışverişi yapıyorum. Tahmini olarak 300 TL civarında alışveriş yapmışımdır ve bir kere bile sorun yaşamadım ama 2 gün önce aldığım Metro Exodus oyunu için bana verdikleri e-posta ve şifre ile Steam'e giriş yapamadım çünkü kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılıyormuş, onu fark ettim. Adamlardan bu hesabın kullanıcı adı nedir, diye sorduğumda net bir cevap alamadım. Mail giriş sıfırlama yapınız dediler. Denediğimde e-posta başka telefona kayıtlı olduğu için başarısız oldu ve şu an kullanıcı adımı nasıl bulacağımı bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz? Şimdiden herkese teşekkürler.

Bildiğim kadarıyla hesaplar çalıntı oluyor o numarada eski sahibinin büyük ihtimal.

Bana verilen e-postalar genellikle @web.de şeklinde çalıntı olduğunu düşünmüyorum çünkü şu ana kadar aldığım oyunlarda sıkıntı yaşamadım kullanıcı adımı öğrensem gireceğim ama nasıl öğreneceğim bilmiyorum.
Hesaplar nereden çıkma belli değil. Hesabı alamayabilirsiniz.

Kullanıcı adımı nasıl öğrenebilirim?

Bana verilen e-postalar genellikle @web.de şeklinde çalıntı olduğunu düşünmüyorum çünkü şu ana kadar aldığım oyunlarda sıkıntı yaşamadım kullanıcı adımı öğrensem gireceğim ama nasıl öğreneceğim bilmiyorum.
Farkındamısınız bilmiyorum ama steamde e-posta değişebiliyorsunuz. Zaten eposta değiştirmelerinin sebebi şifremi unuttum yapıp bağlı olduğu eski eposta iLe giriş yapmasın diye.

Kullanıcı adımı nasıl öğrenebilirim?

Eğer ki hesapta telefon numarasi bagliysa o hesabi unut adam 2 gün sonra sen girsen bile sifresini degistirir.

Zaten şöyle düşünün her hesaba telefon bağlı olsa adamlarım kendi hesapları olsa 500 tane telefon numarasına sahip olmaları gerekir. Yani çalıntı hesaplar. Almayın aldırtmayın başınız derde girmesin.

Tamamdır sağ olun.
Eğer ki hesapta telefon numarasi bagliysa o hesabi unut adam 2 gün sonra sen girsen bile sifresini degistirir.

Anladım teşekkürler.

Geri
Yukarı