Steam hesabımda topluluk pazarı dolandırılıcığı

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2023-03-21 191446.png
    Ek Açıklama 2023-03-21 191446.png
    324,7 KB · Görüntüleme: 32
Hocam öncellikle bu tür durumlarda maalesef ki steam guardın açık ve kapalı olması önem taşımıyor. Ancak tabi açık olması çok önemli ama sonuçta sizden habersiz steam hesabına giriş yapanların veya steam hesabını çaldıranların zaten büyük çoğunluğunun steam guardı açık oluyor.

Bence siz farklı sitelerde girdiniz ve bir süre sonra hesabınıza giriş yapıldı,
Veya bir linke tıkladınız giriş yaptınız itemler öyle gitti,
Ya da en kötüsü sisteminizde virüs var ve bütün bilgilerinize erişimi var.
Bunun bir örneği de görmüştüm aslında. Pcye giren bir virüs steamden bütün sosyal medya hesaplarına erişebiliyordu. Yani imkansız değil.

Ben sizin yerinizde olsam format atar önemli bütün bilgilerimi değiştirir ve artık bu şekilde yoluma devam ederdim. Size yardımcı olabileceğimiz tek öğüt bu maalesef..

Hocam öncellikle bu tür durumlarda maalesef ki steam guardın açık ve kapalı olması önem taşımıyor. Ancak tabi açık olması çok önemli ama sonuçta sizden habersiz steam hesabına giriş yapanların veya steam hesabını çaldıranların zaten büyük çoğunluğunun steam guardı açık oluyor.

Bence siz farklı sitelerde girdiniz ve bir süre sonra hesabınıza giriş yapıldı,
Veya bir linke tıkladınız giriş yaptınız itemler öyle gitti,
Ya da en kötüsü sisteminizde virüs var ve bütün bilgilerinize erişimi var.
Bunun bir örneği de görmüştüm aslında. Pcye giren bir virüs steamden bütün sosyal medya hesaplarına erişebiliyordu. Yani imkansız değil.

Ben sizin yerinizde olsam format atar önemli bütün bilgilerimi değiştirir ve artık bu şekilde yoluma devam ederdim. Size yardımcı olabileceğimiz tek öğüt bu maalesef..
Eyvallah hocam sağolun

Geri
Yukarı