Steam hesabımı bulamıyorum

XwipeHQM

Picopat
Yer
FuxSocy.py
Bugün aklıma geldi. Ben 1 2 yıl önce For Honor'u ücretsiz almıştım. Fakat hesabın ne nickini hatırlıyorum, ne de e-postasını. Telefon numaramla kurtarmaya çalıştım ama yeni hesaba geçince telefonumu o hesaptan kaldırdığımı hatırladım. Dünden beri araştırıyorum. Çıldırmak üzereyim. Nasıl kurtarabilirim?

Chuck Greene

Decapat
Makaleler
2
Yer
Fortune City
Steam desteğe yazın diyeceğim de hesapla ilgili hiçbir şey hatırlamıyormuşsunuz. En azından birkaç bilgi hatırlasaydınız hesabı rahatlıkla geri alırdınız.

Brexit

Kilopat
Kullandığınız epostanızı hatırlıyorsanız oradaki geçmiş iletilerden hesap isminizi bulabilirsiniz büyük ihtimalle.

Aytuğ Toprak

Centipat
Bugün aklıma geldi. Ben 1 2 yıl önce For Honor'u ücretsiz almıştım. Fakat hesabın ne nickini hatırlıyorum, ne de e-postasını. Telefon numaramla kurtarmaya çalıştım ama yeni hesaba geçince telefonumu o hesaptan kaldırdığımı hatırladım. Dünden beri araştırıyorum. Çıldırmak üzereyim. Nasıl kurtarabilirim?
Kurtarabilirsinin aynı şekilde bende nick hatırlıyordum az biraz hatırladığım kullanmış olabilceğim e postalardan kaç tane cd key kullandığımdan kurtarmıştım.

Yukarı