Steam hesabımı kurtaramıyorum

kemal çağlar

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul Bayrampaşa
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Merhaba arkadaşlar. Steam hesabıma uzun zamandır girmiyordum. Telefondan Steam uygulamasınıda silmişim. Şifremi sıfırlayıp yeni bir giriş yapıyorum. Benden mail adresime gelen kodu girmemi istiyor. Mail adresime giriyorum. Gereksizlere düşmemiş normal maile gelmemiş. Mail adresime hiçbir şekilde kod gelmiyor. Steam destek ile iletişime geçtim. Benden Steam'de kullanmış olduğum kredi kartı sahibinin adını son 4 hanesini istedi. En son evime hırsız girmişti. Kart numaram değişti. Eskisini hatırlamıyorum zaten. Steam'den almış olduğu herhangi bir oyunun CD kodunu istedi. Onu nereden bulabilirim? En son Fall Guys almıştım. Onun satın alınmadan sonra gelen mailinin ekran görüntüsünü gönderdim. Yine kabul olmadı. İlla benden kodu istiyor. Kafayı yiyeceğim. Hesabı kurtaramıyorum. Yardımcı olabilecek biri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Satın alım faturasının ekran görüntüsünü atarsanız kabul olur, ben hesabım çalındığında hep öyle kurtarmıştım, 5-6 tane falan gönderseniz bu adam para vermiş kaybetmeyelim diyip veriyorlar hesabınızı geri.

Satın alım faturasının ekran görüntüsünü atarsanız kabul olur, ben hesabım çalındığında hep öyle kurtarmıştım, 5-6 tane falan gönderseniz bu adam para vermiş kaybetmeyelim diyip veriyorlar hesabınızı geri.
Ya CS GO yu yıllar yıllar önce almıştım. Shadow of mordor uda aynı şekilde aynı yıllar almıştım. Sadece fall guysı aldım en son. Onun ekran görüntüsünü yolladım. Beyefendi beğenmedi galiba yeterli değilmiş öyle yazdı. Daha kendimi nasıl kanıtlayayım hesap benim diye ? Mailimde sıkıntı yok şifreyi biliyorum. Steam guarddan gelen doğrulama kodum gelmiyor diyorum. Hesabın bana ait olduğunu doğrulamak için adam benden kredi kartı bilgisi veya CD key istiyor. Böyle saçmalık mı var ? Konumuzla ne alakası var anlamış değilim 😂 Bana mail gelmiyor. Alooo steam imdat.
Sorun çözüme kavuştu. Steam desteğinin hiçbir işe yaramadığını bir kez daha görmüş oldum. Kendi işini kendin halledeceksin demişler. :D 15 yıllık eski bilgisayarımda Steamın sürekli açık olduğunu fark ettim. Oradan ayarlara girip eposta değişikliği yaptım. Telefondan onayladım ve işte bu kadar basitmiş. Zaman ayırıp düşünceleriniz paylaştığınız için teşekkürler. Konu kilit. İyi forumlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı