Steam hesabımın değeri ne kadar?

Hesabınızın değeri 1000 TL+ falan değil, oyunları stoktaki fiyatlardan kim neden alsın? İndirimdeki fiyatlarına göre belirlemek daha doğru. Ayrıca bedava oyunları da fiyata dahil etmeyeceksiniz. Öyle olsa herkes Epic hesabını yüzlerce liraya satardı emin olun.

Ban yediğinizden dolayı da hesap değeri zaten bir hayli düşüyor, ki alacak birisinin çıkacağını dahi düşünmüyorum. Ayrıca bildiğim kadarıyla hesap satışı yasak.

Herkesten özür dilerim VAC ban degil Overwatch ban yemisim.

Kesin öyledir koca Steam hesabında 91 gün önce VAC ban yediğin yazıyor. Zaten bu hesabı kim neden alsın. Konuyu çok güzel hortlatmışsınız.

800-900 civarı satmayı mı düşüyorsun? Şaka mı bu? 😂 800 Liraya hesabındaki tüm oyunlar satın alınır hatta para da artar. Hesabındaki "para ediyor" denilebilecek AAA oyunlar Mafia III ve Watch Dogs 2 gibi vasat oyunlar. WD2 zaten ücretsiz oluyor, Mafia III için zaten hesap alınmaz. Üstüne üstlük kimsenin görmek istemediği "bu hesabın sahibi hileci" damgası da yemişsin.

Bu hesap 800-900 ediyorsa benim hesap 6000-7000 eder, satıp PC mi toplasam. 😂

800-900 civarı satmayı mı düşüyorsun? Şaka mı bu? 😂 800 liraya hesabındaki tüm oyunlar satın alınır hatta para da artar. Hesabındaki "para ediyor" denilebilecek AAA oyunlar Mafia III ve Watch Dogs 2 gibi vasat oyunlar. WD2 zaten ücretsiz oluyor, Mafia III için zaten hesap alınmaz. Üstüne üstlük kimsenin görmek istemediği "bu hesabın sahibi hileci" damgası da yemişsin.

Bu hesap 800-900 ediyorsa benim hesap 6000-7000 eder, satıp PC mi toplasam. 😂

Kral o hesaba kaç TL yatırdın?

Yeni konular

Geri
Yukarı