Steam hesabına getirilen saçma kısıtlama

JohnConstantine

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Jerusalem
Ben sadece dün hesabı açıp, üstüne 70₺ Steam cüzdan bakiyesi yükledim, daha sonra ise yarım saat önce EA Play almak için banka kartımdan 99 ₺ daha yükledim ki şimdi de gelen uyarıya bakın.
Steam cidden işin cılkını çıkardı resmen.

Dosya Ekleri

• steam.jpg
    steam.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 111
Destekle konuşman için link var, cılkını çıkarmalarından değil birçok böyle olay oluyor ki insanlar mağdur olmasın diye kısıtlıyorlar. Bu seferde sen mağdur olmuşsun, destekle iletişime geçip sorununu halledebilirsin, ciddi bir şey değil.

Steam haklı olabilir.

Dalga mı geçiyorsunuz?

Destekle konuşman için link var, cılkını çıkarmalarından değil birçok böyle olay oluyor ki insanlar mağdur olmasın diye kısıtlıyorlar. Bu seferde sen mağdur olmuşsun, destekle iletişime geçip sorununu halledebilirsin, ciddi bir şey değil.

Destek ekibine Türkçe bir itiraz metni ilettim. Daha önce Overwatch ban yediğimde de Türkçe yazıp, anlık Türkçe geri cevap almıştım. Bu kez de Türkçe yazmamın bir problem oluşturacağını sanmıyorum. Bir de bu uyarı oyunları ve satın almaları kalıcı olarak etkilemeyecekse pek de ciddiye almayacağım. Süreli bir erişim kısıtlaması olduğu da yazmıyor.

Ben sadece dün hesabı açıp, üstüne 70₺ Steam cüzdan bakiyesi yükledim, daha sonra ise yarım saat önce EA Play almak için banka kartımdan 99 ₺ daha yükledim ki şimdi de gelen uyarıya bakın.
Steam cidden işin cılkını çıkardı resmen.
Bende bu sorunu aldim ama bende dolandirici veya boyle bişey değil satın alim reddedildi diyor ve altta 4 hafta boyunca bu hesap kısıtlı ozellikere sahip olucak diyor 4 hafta sonra gidermi geri donuş yaparsaniz sevinirim
Bende bu sorunu aldim ama bende dolandirici veya boyle bişey değil satın alim reddedildi diyor ve altta 4 hafta boyunca bu hesap kısıtlı ozellikere sahip olucak diyor 4 hafta sonra gidermi geri donuş yaparsaniz sevinirim
Bir suru konu açtım ama kimse cevap vermiyor ondan burayada yazdim

Yeni konular

Geri
Yukarı