Steam hesabındaki kartlar kendi kendine satıldı

pagan

Decapat
Daha fazla  
Merhaba birkaç gün önce YouTube kanalım çalınıp bir kriptopara canlı yayın kanalına çevrilmişti. Ben de bunun üzerine hemen hemen her üyeliğimin şifresini değiştirip birkaç antivirüs program ve eklentisiyle kendimi güvenli hale getirmeye çalıştım. Ancak az önce hesabıma mailler geldi ve sanırım hesabıma erişimi olan birisi bütün kartlarımı satıyor. Bunu ne amaçla ve nasıl yapıyor sizce, hesabımı nasıl onlara erişilemez hale getirebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    74,2 KB · Görüntüleme: 156
  • 2.jpg
    2.jpg
    7,6 KB · Görüntüleme: 153
Hesap detayları> Steam Gurad'ı yönet> erişimi olan bütün cihazları kaldır.
Kart bilgilerinizi kaldırın hesaptan, şifrelerinizi değiştirin.
Ayrıca guard varken nasıl ele geçirdi hesabınızı?

Steam guardınız yok mu? Şifrenizi değiştirin.
Steam Guard'ım var ve telefonuma kod gelmeden giriş yapılmıyor hesabıma. Böyle bir şey nasıl oldu hiç anlayamadım.
Anlayamadığım bir şey de neden kartlarım satılıyor? Paraya mı dönüştürülmek isteniyor acaba.
Steam Guard'ım var ve telefonuma kod gelmeden giriş yapılmıyor hesabıma. Böyle bir şey nasıl oldu hiç anlayamadım.

Merhaba birkaç gün önce YouTube kanalım çalınıp bir kriptopara canlı yayın kanalına çevrilmişti. Ben de bunun üzerine hemen hemen her üyeliğimin şifresini değiştirip birkaç antivirüs program ve eklentisiyle kendimi güvenli hale getirmeye çalıştım. Ancak az önce hesabıma mailler geldi ve sanırım hesabıma erişimi olan birisi bütün kartlarımı satıyor. Bunu ne amaçla ve nasıl yapıyor sizce, hesabımı nasıl onlara erişilemez hale getirebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Bir tahmin ama kullanıyorsanız bazı kart minerları da otomatik satabiliyor.

Otomatik satmış olamaz mı?
Böyle bir şey mümkün mü ki hocam bilemiyorum hiç. Bir detay daha söyleyeyim bazı kartların satışı iptal edilmiş sonrasında farklı fiyatlarla yeniden yüklenmiş.
Bir tahmin ama kullanıyorsanız bazı kart minerları da otomatik satabiliyor.
Hayır hiç kullanmadım. Birkaç yıl önce SAM kullanmıştım ama ondan kaynaklanıyor olamaz diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı