Steam hesabının ederi nedir?

Hocam maliyetine 0 şekilde satmam satacak olsamda, tabii daha ucuza satarım yani. Ben VR oyunları geldikten sonra 350-400 falan edeceğini düşünüyorum bilmiyorum.
Alacağın VR oyununa göre değişir de VR oyun oynayan TR'de çok fazla kişi olduğunu sanmıyorum. Ayrıca hesap satımında zaten hiç kimse oyunların indirimli fiyatlarından fazla vermez. Neden versin ki? Kendisi indirime girince alır.

Ekstra olarak bir arkadaş da dedi hesap seviyen aşırı düşük. 5 level olması da fiyatını düşürür.

Alacağın VR oyununa göre değişir de VR oyun oynayan TR'de çok fazla kişi olduğunu sanmıyorum. Ayrıca hesap satımında zaten hiç kimse oyunların indirimli fiyatlarından fazla vermez. Neden versin ki? Kendisi indirime girince alır.
Çoğu oyunu indirimsiz aldım. GTA 5, Dirt Rally, Witcher 3, ATS falanı indirimde aldım. Onun harici Forza'da tüm DLC packler bulunmakta. *son sürümünü aldım.

Çoğu oyunu indirimsiz aldım. GTA 5, Dirt Rally, Witcher 3, ATS falanı indirimde aldım. Onun harici Forza'da tüm DLC packler bulunmakta. *son sürümünü aldım.
Senin aldığın fiyat önemli değil. O oyunun düştüğü fiyat önemli. Yine ekleyim şimdi fark ettim çünkü hesabın 5 level bu da çok fiyatını düşürüyor. 150TL demiştim 100TL'ye inerim yani alacak birisi olsaydım.

Geri
Yukarı