Steam hesabıyla birlikte çalınan Social Club üyeliğini kurtarmak

qweqw3q

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Potansiyel Oyun Geliştiricisi
Yakın bir abimin çok uzun süre önce Steam hesabı çalınmıştı. 2 sene sonra Steam hesabını kurtardık. Bugün GTA 5 girmeye çalışınca Social Club üyeliği istedi ancak kendisi hesap oluşturmadığını söyledi, oluşturduysam da hatırlamıyorum dedi. Biz bu hesabı nasıl bulabiliriz, kurtarabiliriz? E posta kayıp, başka bir hesaba aktarmanın yolu var mı? Steam'den CD-Key ile başka hesaba aktifleştirme şansımız falan yok mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videonun sonlarına doğru nasıl çözdüğünü anlatmıştı sanırım. Bir bakın, belki yardımcı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videonun sonlarına doğru nasıl çözdüğünü anlatmıştı sanırım. Bir bakın, belki yardımcı olur.
Bu videoyu ilk koyduğu gün izledim ancak hesabın şifresini hatırlıyor diye hatırlıyorum. Yarın tekrar incelerim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı