Steam hesabıyla Epic Games hesabını takas etmek güvenli midir?

BirSsteam hesabım var. Steam hesabımla Epic Games hesabı takas etmek istiyorum. Ama pek güvenli olur mu bilmiyorum. Diyelim ki Steam hesabımı verdim o da bana Epic Games hesabını verdi eğer o Epic hesabını bir şekilde elimden alırsa ben Steam hesabımı onun elinden alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenlik doğrulama aşamalarını başarılı bir şekilde geçebilirseniz biraz daha açarsak sorular sorulara doğru cevap verirseniz geri alabilirsiniz. Bu söylediklerimi kesinlikle yol gösterici olarak algılamayın sadece bilgilendirme amaçlı söylüyorum. Takas-Alım-Satım yasal olmamakla beraber oyun yapımcıları tarafından kesinlikle yasaktır.

Steam, hesabını devretmen için özel ayrıcalıklar tanımıyor. Epic Games'te de aşağı yukarı böyledir. Bu gibi hesap satışlarında kimse sana kesin güvence veremez. Steam'e ticket göndermesine bakar. Hesabım çalındı der, iki kart bilgisi gönderip çok rahatlıkla alabilir hesabını. Tanımadığın için dikkate almayacaksın belki ancak ne hesap satışını ne takasını tavsiye etmiyorum. Ben olsam para biriktirir, sırayla istediğim oyunları alırdım Epic Games'teki.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı