Çözüldü Steam hesap adını değiştirmek mümkün mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

watchdogs123p

Kilopat
Yer
İstanbul
Steam hesabı oluşturmuştum birkaç yıl önce bir arkadaşımı ekleyecektim ekleyemedim. O da bana başka bir Steam hesabı verdi. O günden beri kullanıyorum, 25 tane falan oyunum var ama artık hesap adımı değiştirmek istiyorum. Hesap adım 'erdalkomurcu' ben bunu değiştirmek istiyorum ve Steam desteğe mesaj attım. Değiştirebilirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
S
Steam hesabı oluşturmuştum birkaç yıl önce bir arkadaşımı ekleyecektim ekleyemedim. O da bana başka bir Steam hesabı verdi. O günden beri kullanıyorum, 25 tane falan oyunum var ama artık hesap adımı değiştirmek istiyorum. Hesap adım 'erdalkomurcu' ben bunu değiştirmek istiyorum ve Steam desteğe mesaj attım. Değiştirebilirler mi?
Profil adinizi değiştirebilirsiniz. Ancak hesabınıza oturum açarken kullandığınız kullanıcı adı hiçbir zaman değişmez.
Hesap adı derken giriş yaparken kullandığınız ad mı yoksa insanların sizi gördüğü ad mı? Ayrıca arkadaşınıza hesabınızın linkini atarak kolayca eklemesini sağlayabilirsiniz.
Steam profil.png

Profilinize girmeniz yeterli. Profil ismini de yine profil düzenle kısmından değişebiliyorsunuz.

Profil adinizi değiştirebilirsiniz. Ancak hesabınıza oturum açarken kullandığınız kullanıcı adı hiçbir zaman değişmez.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı