Steam hesap ederi nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
15-20 TL para yatırmamışsın CS:GO Prime ise 100 TL gibi fiyat satabilirdin ama satamazsın
Bence satma sende kalsın.

Hesapta AAA türü oyun yok, leveli düşük. CS'de prime değilmiş. Üzgünüm ama 10-15TL arasında gider. Bence satmanız mantıklı değil.

15-20 TL para yatırmamışsın CS:GO Prime ise 100 TL gibi fiyat satabilirdin ama satamazsın.
Bence satma sende kalsın.

Hocam para yatirdim 60-70 TL yatırdım ve CS:GO skinler aldım çok da iyi değil ama 2 tanesi iyi deagle oksit alevi ve AWP kılcal damar stickerli.

Hocam para yatirdim 60-70 TL yatırdım ve CS:GO skinler aldım çok da iyi değil ama 2 tanesi iyi deagle oksit alevi ve AWP kılcal damar stickerli.
İkisinin de dış görünüşleri kötü (savaş görmüş, eskimiş) bir de skinler pahalı değil.

Yani Prime mi skinler para etmesi için çok iyi skin olması lazım sanırsam stickerler para etmiyor.

Baktım da deagle ve AWP toplam Max 8-9 TL yapıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı