Kapalı Samsung M.2 SSD, Dark Hub ve Fan, Arduino Proje

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TrimasQue

Kilopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
1. Steam Hesap
2. sahibiyim. ETS 2 için aldım. ProMods oynamak istediğimde harita DLC'lerinin lazım olduğunu gördüm. Harcadığım miktarın tam yarı fiyatına ürünü satıyorum. Faceit 3 Level, Steam 4 Level, business tour 2 adet satın alım var. Üzerinde 30 TL para var. İlk maillidir. Ben CS:GO hiç girmedim. Ban da yok. Sorunsuz şekilde ilk mail ile teslim edilecek ve ilk sahibinin tel no paylaşılacaktır.
Fiyat SATILDI
Hesap linki: buradadır.

2. Dark ARGB Hub, 2X LED bozuk fan, 1X Xigmatek Fan
ağustos ayında aldım ve sadece 10 gün kadar kullandım. Kendi sağlam fanlarımı sattım. Bu fanları forumdan 2.el almıştım sağlam olarak satıldı ama böyle geldi. Satıcı daha sonra yardımcı olmayınca forumdan yasaklandı. 2X Fanın RGB'si bozuk. Kendisi çalışıyor. Hub olmadan da çalıştırmak için 6 pin çoklayıcı gerekiyor.
Neredeyse sıfır gibi. Kodu: DKCHCFK03Hub.
Ürünleri alanlara 1X ZY-12025 Koda sahip Xigmatek RGB fan da hediye verilecektir. Bu fan 3 pin anakart, Molex güç ve 4 pin anakart RGB girişine sahip kablolardan oluşmaktadır.
Toplam fiyat SATILDI TL

3.Arduino Otonom Park Proje Arabası
Robimekten alınma üründür. Proje de kullandım ve ihtiyacım kalmadı. Lipo piller düşük seviye de sarj modülü ile yollayacağım. Yenisinin alınması gerekebilir. LM393 sensörü stabil değil. Onun yenisinin alınması gerek. Demonte şeklindedir şu an ürün. Tüm parçaları vardır. Üstüne ek Arduino mini seti vardır. Onu da vereceğim.
Toplamda 5 adet mesafe sensörü,
Erkek-dişi, erkek-erkek, dişi-dişi jumper kablolar,
Step motor 1 adet, araba için motor 4 adet,
Ekipmanı üzerine koyabileceğimiz düzenek ve 4 adet lastik,
Arduino Mega, Arduino mini ve Mega Shield vs.

Fiyat 150 TL

4. olarak Samsung 860 Evo 500 GB M.2 SSD
Ürünü sıfır olarak aldım. Toplam çalışma zamanı 6 gün 6 saat. Ömür boyu yazma 508, 86 GB. Kutusu ve faturası var. TR garantili. Kargo alıcıya ait. Fatura tarihi 05.10.2020

Fiyat SATILDI

Ulaşım: [email protected]

Son düzenleme:
Benim hatam yazmamışım. Ürünler Dark Aura ARGB ve 12 cm.

Dosya Ekleri

• resim_2020-10-23_165731.png
    resim_2020-10-23_165731.png
    19,4 KB · Görüntüleme: 86
Son düzenleme:
Hocam steam için istediğiniz miktar bana yüksek geldi biraz. İndirim yapıyor musunuz? Eğer yapabilirseniz ne kadar indirebilirsiniz?

Hocam Steam için istediğiniz miktar bana yüksek geldi biraz. İndirim yapıyor musunuz? Eğer yapabilirseniz ne kadar indirebilirsiniz?

Steam alırken 100 TL'ye aldım. 300 TL civarında da ETS 2 DLC'ye nakit ödedim. 25 daha düşer düz 150 yaparım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı