Steam "Hesap kimliğiniz değişti" uyarısı

AB7SS

Hectopat
Steam'da yaklaşık 3-4 gün önce böyle bir hata vermişti ben de şifremi ve guard kodumu girerek tekrardan hesaba giriş yapmıştım sonra şifremi değiştirmiştim. Az önce tekrardan aynı hata geldi acaba hesabım mı çalınmaya çalışılıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam Kimliği kişiye özgüdür ve değişmesi imkansızdır. Nasıl değiştiği yönünde bir hata aldınız? Nereden ve ne zaman aldınız?
'Hesap kimliğiniz değişti' Uyarısı » Sayfa 1 - 1
Bu sorunun aynısından olmuştu. Bi' uyarı yaklaşık 3-4 gün önce bi' uyarı ise az önce verdi.
Ekran görüntüsü atma şansınız var mı?
Keşke ekran görüntüsü alsaydım direkt şifremi ve kodumu girmiştim :(.

1606921854752.png

Kaynak: SteamID, Steam Account Names, Merging Accounts and Deleting Accounts - Managing Your Account Features - Veri Tabanı - Steam Support (steampowered.com)

Hesap kimliği derken şifre, e-posta ya da IP kast ediyor olabilir mi?
Şuradan son oturum açma bilgilerinizi vs. hesabınıza ait her şeyi kontrol edebilirsiniz:
Account Data (steampowered.com)

Eki Görüntüle 760932

Kaynak: SteamID, Steam Account Names, Merging Accounts and Deleting Accounts - Managing Your Account Features - Veri Tabanı - Steam Support (steampowered.com)

Hesap kimliği derken şifre, e-posta ya da IP kast ediyor olabilir mi?
Şuradan son oturum açma bilgilerinizi vs. hesabınıza ait her şeyi kontrol edebilirsiniz:
Account Data (steampowered.com)
Hocam biraz baktım da bulamadım tam olarak nerden son oturum açmalara bakabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı