Steam İade Hakkında

alper9335

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İZMİR
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar. Steam indirimlerinde F1 2018 ve The Witcher 3 ikisini birden aldım. Ama şimdi Gamepass alacağım için sadece F1 2018'i iade etmek istiyorum. İkisini aynı anda aldığım için diğerinide iade eder mi? Daha önce aynı anda iki oyun almadığım için sormak istedim.

Hayır etmez. İade ederken iade etmek istediğiniz oyunu seçip, sebebini yazıp yolluyorsunuz steama. Diğerini iade etmez sadece seçtiğiniz oyun iade olur. İade şartlarını biliyorsunuz herhalde?

İade etme şartın en fazla 120 dakikayı geçmemesi gerekiyor ve 14 gün içerisinde iade edilir. para iadeniz kartınıza isterseniz 3 ile 10 iş günü arası gerçekleşir. Steam Cüzdan olarak kullanmak isterseniz 3 gün içerisinde size iade edilir. Sadece birini iade de edebilirsiniz.

İade etme şartın en fazla 120 dakikayı geçmemesi gerekiyor ve 14 gün içerisinde iade edilir. para iadeniz kartınıza isterseniz 3 ile 10 iş günü arası gerçekleşir. Steam Cüzdan olarak kullanmak isterseniz 3 gün içerisinde size iade edilir. Sadece birini iade de edebilirsiniz.
24 saat içinde Steam Cüzdanına geliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı