Steam iade parası ne zaman gelir?

alpertakur

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, Steam cüzdan kodumla 19.75 TL'sine 3 oyun almıştım ama aldığım oyunları pek sevmedim, iade ettim. 19.50'de iade edildi yazıyor. 24 saatte gelmesi lazım ama şu an saat 2.46, hala 24 saat yazıyor. Bu bir sorun mu, yoksa sonra mı gelecek?

1 gün içerisinde size durum hakkında mail atılır. Cüzdana 1 hafta içerisinde, hesap ya da kredi kartlarına ise en geç 1 ay içerisinde iade yapılır.

Steam cüzdanına iadeler 1 günde geliyor. Benim tüm Steam cüzdanına yaptığım iadeler bu zamana kadar 1 günde geldi. Yarın akşam 19:00 da bile 24 saat yazar orası. Normal 24 saat yazması yani. En geç akşam 20:00 da iade alırsınız.

Steam cüzdanına iadeler 1 günde geliyor. Benim tüm Steam cüzdanına yaptığım iadeler bu zamana kadar 1 günde geldi. Yarın akşam 19:00'da bile 24 saat yazar orası. Normal 24 saat yazması yani. En geç akşam 20:00'da iade alırsınız.

24 saat sonra geliyor, 24 saat içinde değil. Akşam 8'de gelmiş olur.

Teşekkürler indirimlere yetişiyor.

Cüzdanınza çektiyseniz belirtilen saat içinde gelir ve saat 6 saatte bir güncellenir. Bankanıza veya kredi kartınıza çektiyseniz 3 aya kadar bekleyebilirsiniz.

Arkadaşlar Steam'den oyun satın alırken hangi metotla almalıyız kart a iade etmesi için? Tam adını yazar mısınız?BoaCompra üzerinden aldığım oyunu iade ettirmiyor kart a hangisini kullanmalıyım? Papara kart kullanıyorum.

Geri
Yukarı