Steam iade parasını vermiyor

• Konuyu başlatan eep
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 647

eep

Hectopat
Yer
Empire Bay
Daha fazla  
Far Cry 5 oyununu aldım ama hiç yüklemedim ürünü 15 şubatta almıştım hiç kullanmadım iade etmek istediğim için iade talebinde bulundum.
E-posta adresim"iade talebiniz alındı" diye posta geldi ama para hala yatmadı. 1 gündür bekliyorum. Yapabileceğim bir şey var mı? Veya parayı verir mi?

steampici.png

1-2 gün içinde iade ediliyor. 1 haftaya kadar çıkabiliyor ancak genelde 1-2 gün. Sabredin.

2 ürün için param gelmemişti. 50TL civarı olan için harcama itirazından bulunduktan sonra geldi ama diğer 12TL yalan olmuştu. Uğraşmak istemedim. Arada yapıyorlar böyle şeyler. Benim para 1 ay boyunca falan yatmamıştı ama ondan sonra oldu bu olay.

Far Cry 5 oyununu aldım ama hiç yüklemedim ürünü 15 şubatta almıştım hiç kullanmadım iade etmek istediğim için iade talebinde bulundum.
E-posta adresim"iade talebiniz alındı" diye posta geldi ama para hala yatmadı. 1 gündür bekliyorum. Yapabileceğim bir şey var mı? Veya parayı verir mi?

Eki Görüntüle 905032
2-3 ay kadar iade etmediler bende Mail üzerinden iletişime geçtim hemen iade ettiler aklınız da bulunsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı