Steam iade süreci nasıl işler?

HooDue

Hectopat
Makaleler
1
Dün Wallpaper Engine satın almıştım ama iade oluşturdum gün içerisinde. Ama hala bir cevap gelmedi Steam destek tarafından. İade koşullarına uyuyorum. Tekrar yazmalı mıyım yoksa kış indirimleri dolayısıyla mı süreç uzuyor? Acaba kış indirimleri bitmeden iade gerçekleşir mi? Parayı kullanmayı düşünüyordum indirimler bitmeden.

Dün Wallpaper Engine satın almıştım ama iade oluşturdum gün içerisinde. Ama hala bir cevap gelmedi Steam destek tarafından. İade koşullarına uyuyorum. Tekrar yazmalı mıyım yoksa kış indirimleri dolayısıyla mı süreç uzuyor? Acaba kış indirimleri bitmeden iade gerçekleşir mi? Parayı kullanmayı düşünüyordum indirimler bitmeden.
Cevap uzun sürebilir. Bekleyiniz

2-3 gün sürer.

Genelde 24 saat içinde cevaplanıyor eğer iade gelmediyse tekrar desteğe yaz ben bir keresinde iade talebinde bulunduğum halde sistemlerinde iade talebim yok olarak göüzküyormuş sendede benzer bir şey olabilir

Tamam teşekkürler.
Genelde 24 saat içinde cevaplanıyor eğer iade gelmediyse tekrar desteğe yaz ben bir keresinde iade talebinde bulunduğum halde sistemlerinde iade talebim yok olarak göüzküyormuş sendede benzer bir şey olabilir.

Talebi Türkçe oluşturdum etki eder mi acaba?
Cevap uzun sürebilir. Bekleyiniz
En fazla ne kadar zaman alıyor bilginiz var mı? Çok fazla iade yapmadığım için bilgim yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı