Steam iadesi 8 gündür Papara karta gelmiyor

sethr

Hectopat
Makaleler
1
Steam'den 15 Mayıs tarihinde ürün iadesi gerçekleştirdim. Black Card ile Mastercard seçeneğini işaretleyerek aldım. Arkadaşım BoaCompra'yı seçmediysen veya sanal kartla almadıysan iade gelmeyeceğini söyledi. 8 gündür bekliyorum iade gelmeyecek mi? Ürünün Steam cüzdanına olan iadesi gerçekleşti fakat kartıma hala gelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Papara müşteri hizmetleriyle görüşün muhtemelen steam global bir site olduğu için iade süresi uzayabilir. İade olmasaydı steam üzerine para iade edilirdi.

Oyunu alırken 1 TL'yi Steam Cüzdanımdan kalanını kartımdan çekmişti.
Tamam hocam, sen iade ederken seçebiliyorsun karta mı iade edileceğini yoksa Steam cüzdanına mı iade edileceğini. Karta iade seçeneğini seçmediysen gelmez. Sana zahmet Steam cüzdan bakiyesi kısmının ekran görüntüsünü at.

Tamam hocam, sen iade ederken seçebiliyorsun karta mı iade edileceğini yoksa Steam cüzdanına mı iade edileceğini. Karta iade seçeneğini seçmediysen gelmez. Sana zahmet Steam cüzdan bakiyesi kısmının ekran görüntüsünü at.
Karta iadeyi seçtim. Öyle seçince Steam Cüzdanından çektiği parayı geri steam cüzdanına iade ediyor. Karttan çektiğini karta etmesi gerekiyor fakat 8 gündür etmedi sorunum orada.

Karta iadeyi seçtim. Öyle seçince Steam Cüzdanından çektiği parayı geri steam cüzdanına iade ediyor. Karttan çektiğini karta etmesi gerekiyor fakat 8 gündür etmedi sorunum orada.
Papara'ya e-posta atın hocam. Aynı durumu yaşamıştım çözmüşlerdi hemen. Eğer herhangi bir iadenin gelmediğini söylerlerse bu sefer Steam ile iletişime geçin.

Paparaya e-posta atarsam kaç günde cevap veriyorlar? İndirimler bitmeden çok oyalanmak istemiyorum. Eğer müşteri hizmetlerini ararsam sorunu çözerler mi? Yoksa mail mi atmalıyım illa
Arkadaşlar paparaya mail atınca 1 günde çözüldü sorun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı