Steam iadeyi kabul etmiyor

altinordulu1337

Picopat
Yer
M'era Luna Festival
Daha fazla  
3 Gün önce Killing Floor 2 için mağazadan Bundle şeklinde item satın aldım. Ancak 10 dakika sonra iade talebinde bulundum. İlk önce indirimlerden bir şeyler alayım dedim. Yani biraz acele ettim. Uyarıda da 24 saat içinde iade ederseniz, kabul edilir diyordu. Hala daha iade talebim açık, kapanmadı da. Şimdi iptal etsem, tekrar oluştursam bu sefer 24 saat geçti deyip, almayacaklar. Başka bir yerden ulaşmanın bir yolu yok mu? Mail yolu ile falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
3 Gün önce Killing Floor 2 için mağazadan Bundle şeklinde item satın aldım. Ancak 10 dakika sonra iade talebinde bulundum. İlk önce indirimlerden bir şeyler alayım dedim. Yani biraz acele ettim. Uyarıda da 24 saat içinde iade ederseniz, kabul edilir diyordu. Hala daha iade talebim açık, kapanmadı da. Şimdi iptal etsem, tekrar oluştursam bu sefer 24 saat geçti deyip, almayacaklar. Başka bir yerden ulaşmanın bir yolu yok mu? Mail yolu ile falan.

3 Günün sonunda iade talepinde bulunuyorsunuz diye biliyorum ben. Ve hayır yine 24 saat bekletmez.

İade için önemli şey ne kadar sizde kaldığı değil ya da satın alıp iptal etmeniz değil, 2 saatten fazla oyunu oynamamanız gerektiğidir, aynı oyunu kaç defa alsam da 2 saati geçmediğim için hala iade oluyor, hemen dönüş yapmayabilirler, bana 4 günde gelmişti, ikincide ilk gün, biraz şans işi yatış düresi.

Oyun içi item nasıl aldınız? Pazardan mı yoksa DLC olarak mı satılıyor?

Oyunun kendi mağazasından alınıyor. Bundle olarak satın aldım ve alırken, 24 saat geçtikten sonra iade edilmez yazıyordu. Ancak ben aldıktan hemen 10 dakika sonra iade talebinde bulundum.

Normalde bayağı hizli geri donus yaparlar ama demek ki yogunluk var. İptale etmeyin bence. Ben bayağı bir iade yapiyorum kabul ediliyor.

Düşünmedim değil. Umarım öyledir. Yarın indirimler başlıyor. Bir hata ettim, aceleci davrandım. Önce almam gereken bir kaç oyun var. Daha sonra düşünürüm dedim itemler için.

İade için önemli şey ne kadar sizde kaldığı değil ya da satın alıp iptal etmeniz değil, 2 saatten fazla oyunu oynamamanız gerektiğidir, aynı oyunu kaç defa alsam da 2 saati geçmediğim için hala iade oluyor, hemen dönüş yapmayabilirler, bana 4 günde gelmişti, ikincide ilk gün, biraz şans işi yatış düresi.

Oyun değil.

Oyunun kendi mağazasından satın alımlarda steamin değil oyunun sorumlu olduğunu düşünüyorum.

Hayır, daha önce de böyle oldu. Hemen iadeyi kabul ettiler, bir saat içinde. Oyun steam'da olduğu için, steam kabul etmesi gerek. Ücretsiz bir oyun var ismi SNOW. Bunun gibi değil bu oyun yapımcılara ulaşmıyorsun iade için. Depth de KF2 gibi, bir item satın aldıktan sonra 24 saat içinde iade hakkına sahipsin, envanterinden kaldırıyorlar itemleri ve paranı geri veriyorlar.

Galiba yoğunluk olduğu doğru.Bende iki oyun almıştım ve ikisini de onar dakika oynadım ve sadece iki gün geçti alalı.Normalde hızlı dönerlerdi ancak saat üç civarlarında incelemeye başladılar daha haber yok.

Galiba yoğunluk olduğu doğru.Bende iki oyun almıştım ve ikisini de onar dakika oynadım ve sadece iki gün geçti alalı.Normalde hızlı dönerlerdi ancak saat üç civarlarında incelemeye başladılar daha haber yok.

Umarım dediğiniz gibidir. Bu hatayı ikinci defa yaptım, daha da yapmam bir daha. Bir de pandemi var şimdi, çalışan sayısı az ise, bundan da kaynaklanıyor olabilir. Eskiden hızlıca dönüyorlardı.

EDIT: Kabul ettiler bu arada. Boşuna açmış oldum konuyu, kusura bakmayın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı