Steam için arka planı değerli rozet önerisi

Oknytt. (5'li açışta çok yüksek ihtimal kar ettiriyor 3 hesabımda da ettim.)
Zen Garden. (2 hesabımda tek seferde 120TL'lik arka plan çıktı fakat 3.'de 5 kere denememe rağmen çıkmadı. Bu arada 1 rozet fiyatı 20TL)
Dreamfall Chapters. (1 hesabımda ne kar ne zarar ettirdi ama diğer 3 hesapta hepsinde kar ettirdi.)
Japanese Women - Animated Jigsaws. (bunu tek hesapta denedim ama 3X kar ettirdi, yapılır bence.)
The Mooseman. (en çok sevdiklerimden biri, 5 hesapta da kar ettirdi. 5'li açmanızı öneririm.
Stay Close. (bunu da tek hesaptan denedim, ama güzel kar ettiriyor. 1 tane seyrek arka planı 110 TL, diğerleri de kar ettiriyordu.)
Hentai Girl Linda. (bunu tek hesapta denedim, güzel kar ettirmişti, ama diğer hesabımda 5 TL zarar ettirdi, ama ucuzdu sanırım o yüzden denenir.
Minimalism. (6 hesapta denedim herhalde, hem ucuz hem kar ettirme oranı çok yüksek, tüm hesaplarda kar ettirdi.

Bana göre en güzel kar ettirenler ve riske göre sıralama:
The Mooseman>Minimalism>Oknytt>Dreamfall Chapters>Japanese Women - Animated Jigsaws>Stay Close>Hentai Girl Linda>Zen Garden (eğer paranız varsa deneyin yoksa zarar ettirebilir, ama çıkarsa çok güzel ettiriyor.

Oknytt. (5'li açışta çok yüksek ihtimal kar ettiriyor 3 hesabımda da ettim.)
Zen garden. (2 hesabımda tek seferde 120TL'lik arka plan çıktı fakat 3.'de 5 kere denememe rağmen çıkmadı. Bu arada 1 rozet fiyatı 20TL)
Dreamfall chapters. (1 hesabımda ne kar ne zarar ettirdi ama diğer 3 hesapta hepsinde kar ettirdi.)
Japanese women - animated jigsaws. (bunu tek hesapta denedim ama 3X kar ettirdi, yapılır bence.)
The mooseman. (en çok sevdiklerimden biri, 5 hesapta da kar ettirdi. 5'li açmanızı öneririm.
Stay close. (bunu da tek hesaptan denedim, ama güzel kar ettiriyor. 1 tane seyrek arka planı 110 TL, diğerleri de kar ettiriyordu.)
Hentai girl linda. (bunu tek hesapta denedim, güzel kar ettirmişti, ama diğer hesabımda 5 TL zarar ettirdi, ama ucuzdu sanırım o yüzden denenir.
Minimalism. (6 hesapta denedim herhalde, hem ucuz hem kar ettirme oranı çok yüksek, tüm hesaplarda kar ettirdi.

Bana göre en güzel kar ettirenler ve riske göre sıralama:
The mooseman>minimalism>oknytt>dreamfall chapters>japanese women - animated jigsaws>stay close>hentai girl linda>zen garden (eğer paranız varsa deneyin yoksa zarar ettirebilir, ama çıkarsa çok güzel ettiriyor.

Hepsini deneyeceğim dostum. Teşekkürler.

Merak edenler için:
Oknytt 100TL kar ettirmiş.
Japanese women - animated jigsaws maalesef zarar ettirmiş.
Zen garden 8TL kar ettirmiş.
Dreamfall chapters 3 kere denemiş ne kar ne zarar etmiş.
Stay close zarar etmiş.
The mooseman üst üste 4 kere aynı şey çıkmış, bence bir kere daha deneyin bunda çıkması gerek o nasıl şanssızlık öyle :D.

Yani yaklaşık 50TL falan zarar etmiş, fakat 2200XP kazanmış. En azından XP kazanmış ne diyelim artık :D. Arkadaşlar gördüğünüz gibi zararda ettiriyor. Yani deneyecekseniz risk alarak deneyin.
Bu arada hocam gidip en iyilerinden birini denememişsiniz. Minimalism deneyin bence, zaten 5TL bir de içinde katakana adlı arka plan vardı yaklaşık 37TL hem de seyrek.
Bence bunu deneyin XP kazanmak istiyorsanız veya tekrar denemek istiyorsanız.

Merak edenler için:
Stay close zarar etmiş.
The mooseman üst üste 4 kere aynı şey çıkmış, bence bir kere daha deneyin bunda çıkması gerek o nasıl şanssızlık öyle :D.

Yani yaklaşık 50TL falan zarar etmiş, fakat 2200XP kazanmış. En azından XP kazanmış ne diyelim artık :D. Arkadaşlar gördüğünüz gibi zararda ettiriyor. Yani deneyecekseniz risk alarak deneyin.
Bu arada hocam gidip en iyilerinden birini denememişsiniz. Minimalism deneyin bence, zaten 5TL bir de içinde katakana adlı arka plan vardı yaklaşık 37TL hem de seyrek.

Deneyeceğim dostum teşekkürler.
Merak edenler için:
Stay close zarar etmiş.

Denedim dostum başka rozetlerde denedim. Baya zarar ettim. Başka bildiğin var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı