Steam Steam Idle Master kart düşürme süresi

Selam herkese. Dün 2 senenin ardından tekrardan idle ile kart için oyun almıştım. Toplam 40 civarı oyun aldım ve bu oyunların tamamının oyun süresi 45Dk'yı geçmeden tüm oyun kartları bitmişti yaklaşık 170-200 kart. Ben bu kartları sattım sonrasında aklıma iade etmek geldi ve bu oyunların hepsini iade ettim bugün tekrardan yeni oyunlar aldım, şu an oyunların oynanma süresi yaklaşık olarak 1 saat oldu fakat hala tek bir kart düşmedi bir yerde yanlış mı yaptım acaba yardım edersiniz sevinirim. İyi sosyaller.

Bende 3 saat geçtikten sonra hepsi düşüyor.

Selam herkese. Dün 2 senenin ardından tekrardan idle ile kart için oyun almıştım. Toplam 40 civarı oyun aldım ve bu oyunların tamamının oyun süresi 45Dk'yı geçmeden tüm oyun kartları bitmişti yaklaşık 170-200 kart. Ben bu kartları sattım sonrasında aklıma iade etmek geldi ve bu oyunların hepsini iade ettim bugün tekrardan yeni oyunlar aldım, şu an oyunların oynanma süresi yaklaşık olarak 1 saat oldu fakat hala tek bir kart düşmedi bir yerde yanlış mı yaptım acaba yardım edersiniz sevinirim. İyi sosyaller.

Aldığınız 40 oyun neydi? Kaarınız?

Çok nadiren 2 saat önce düşen kartlar oluyor ama genelde 3 saat sonra düşmeye başlıyor.

Aldığınız 40 oyun neydi? Kaarınız.

Ayarları böyle yapıp 1 TL'ye kadar olan bütün oyunları aldım şu an 150 TL kaarım bulunuyor 7 gün banım oldugundan satamıyorum bekliyorum.

1675592710057.png

Merhaba, diğer sitelerdeki maliyet diye gösterdiği yerde satabiliyor muyuz kartlarımızı? Bilen var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    6,4 KB · Görüntüleme: 41

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı