Çözüldü Steam ilave oyun koleksiyoncusu vitrini almak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mota

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU:
Intel(R) Core(TM) i5-4670 CPU @ 3.40GHz

GPU:
Asus ROG STRIX-RX570 8gb

RAM:
G.Skill (2x4) 8gb Ram DDR3 1600 MHz

Anakart:
Gigabyte H81M

PSU:
Corsair CX 750 80+ Bronze

Mouse:
Logitech G203

Kulaklık:
Logitech G230

HDD:
Toshiba DT01ACA200 2 TB

SSD:
Kingston SA400S37 240GB

Klavye:
Asus TUF K3 AURA Red Switch

Monitör:
ASUS VG258QR 24.5"
Steam'de oyun koleksiyoncusu vitrinim tam dolu ve bir tane daha almak istiyorum Steam puanları ile alınıyor yaklaşık 6000 puan karşılığında alınıyor fakat aldığımda sadece 1 satır boyu mu gelir yoksa 3 tane mi? Benim bildiğim 1 satırlık geliyor fakat bir arkadaşım 3 tane geldiğini söyledi arada kaldım açıkçası.
Örnek vermek gerekirse üstteki benim vitrinim alttaki ise Steam puan dükkanındaki yer:

Ekran Görüntüsü (26).png

Bu da Steam dükkandaki bana gösterilen yer:

Ekran Görüntüsü (27).png

Kısacası ben vitrini 2 ve 3'e büyütmeye çalıştığımda her seferinde 6000 puan mı vermem lazım? Yoksa direkt resimdeki gibi tam haliyle mi geliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam az önce satın aldım ve 3 kısımda açık halde geldi.
İşe yaradı 2 tane vitrin geldi.

Ekran Görüntüsü (29).png

Son düzenleme:
Anladım hocam, peki tekrar aynı vitrini alabiliyor musunuz puan dükkanından?

Şu anda bir daha alamıyorum, son seviye oldu artık alınmıyor. Yeni bir resim daha koydum orada gözüküyor. 2 tane oldu.

@Mota hocam bu ilave vitrin aynı vitrinden aynı anda 2 tane sergilememizi mi sağlıyor yoksa level atlayınca açılan ilave vitrin gibi fazladan vitrin koyabiliyor muyuz?

@Mota hocam bu ilave vitrin aynı vitrinden aynı anda 2 tane sergilememizi mi sağlıyor yoksa level atlayınca açılan ilave vitrin gibi fazladan vitrin koyabiliyor muyuz?
Dediğini çok anlayamadım ama normalde puan ile vitrini büyütüyoruz, ilave vitrin ile bir tane daha ekstra vitrin ekliyoruz. Seviye kasınca açılan vitrin bir defa geliyor 2. bir vitrin istersen puan dükkanından satın alman gerekiyor. Yani seviye ile oyun vitrini açıyoruz ekstra olarak da puan dükkanından bir tane daha alabiliyoruz.

Dediğini çok anlayamadım ama normalde puan ile vitrini büyütüyoruz, ilave vitrin ile bir tane daha ekstra vitrin ekliyoruz. Seviye kasınca açılan vitrin bir defa geliyor 2. bir vitrin istersen puan dükkanından satın alman gerekiyor. Yani seviye ile oyun vitrini açıyoruz ekstra olarak da puan dükkanından bir tane daha alabiliyoruz.
hocam demeye çalıştığım hani 10-20-30 şeklinde level atlayınca 1 vitrin açılıyor ya bu 6000lik ilave vitrin de aynı işlevi mi görüyor

hocam demeye çalıştığım hani 10-20-30 şeklinde level atlayınca 1 vitrin açılıyor ya bu 6000lik ilave vitrin de aynı işlevi mi görüyor
Sahip olduğun vitrinden bir tane daha veriyor. Farkı yok, 2 tane oyun koleksiyoncusu vitrinin oluyor.

Geri
Yukarı