Oyun Steam İlkbahar İndirimleri Başladı!

Baldur's Gate 3 vs. AC Valhalla vs. Horizon Zero Dawn + Steelrising

arasında gidip geliyorum.
Hem baldurs gate 3 hem de ac valhalla oynadım, Valhalla oynanır gibi ama çok ruhsuz bir oyun. Bütün serideki en ruhsuz seslendirme bunda olabilir. Baldur's gate 3 de yani oyun başında sıktı beni 2 saat oynadım, ileride açılıyor mu bilemiyorum.

Hem baldurs gate 3 hem de ac valhalla oynadım, Valhalla oynanır gibi ama çok ruhsuz bir oyun. Bütün serideki en ruhsuz seslendirme bunda olabilir. Baldur's gate 3 de yani oyun başında sıktı beni 2 saat oynadım, ileride açılıyor mu bilemiyorum.
İşte bunları düşünüyorum. Karar vereceğim ama BG3'e yakınım biraz.

Böyle bir sepet yaptım sizin görüşleriniz nedir çıkacak oyunlar var mı sizce.

Dosya Ekleri

• s1.png
    s1.png
    193,5 KB · Görüntüleme: 108
  • s2.png
    s2.png
    188,2 KB · Görüntüleme: 107
Böyle bir sepet yaptım sizin görüşleriniz nedir çıkacak oyunlar var mı sizce.
Middle Earth Shadow War yerine

Half Life Complete yerine

Dying Light Enchanded yerine

Metal Gear Solid'ler yerine

Bu paketleri eklersen daha karlı bir alışveriş yapmış olursun dostum. Bütçen varsa tabi.

Ben ETS 2'den ban yemiştim indirime girmesini bekliyordum yan hesaptan alıp oynamak için 30 küsur liraya düşmüş aldım bir de SnowRunner'ı çok seviyordum onu bekliyordum direk cukkaladım.

Etail de God of war 147 lira. Epicten bahsetmiyorum. Bence GOW'u iade edin.

Korku sevmiyorsan metro pek iyi bir seçenek değil ama diğer dediğin şeyler yok. Ben şahsen öneririm.
Kovalamalı birşey nasıl yok hocam? Metro 2033 Redux'da ''depository'' arkadan kovalayınca nefes almadan bölümü bitirmeye çalışmıştım. 😂

Middle Earth Shadow war yerine.

Half-Life Complete yerine.

Dying Light enchanded yerine.

Metal Gear Solid'ler yerine.

Bu paketleri eklersen daha karlı bir alışveriş yapmış olursun dostum. Bütçen varsa tabii.

Sağ ol hocam sadece Valve pack almam oda Valve'ın bazı oyunları var bende eline sağlık.

Middle Earth Shadow war yerine.

Half-Life Complete yerine.

Dying Light enchanded yerine.

Metal Gear Solid'ler yerine.

Bu paketleri eklersen daha karlı bir alışveriş yapmış olursun dostum. Bütçen varsa tabii.

Bir de bir sorum olacak bu middle Earth Shadow war ilk çıktığında buglı idi bunun fixleri bu paketteki halindede var değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı