Steam indirim esnasında 10 TL'yi 20 TL yapmak

Piyasa düşüyor millet ucuza satınca.

Bu arkadaş Hong Kong susam piyasası lordu galiba. Nedir bu bencilliğiniz? Google'a yazınca çıkmıyor mu sanki? YouTube'da bununla ilgili 85 bin tane içerik var.

1.50 TL'lik oyundan 6 TL'lik kart düştü bahsettiğim parlak kartlar bu tarz kartlar işte :).

Dosya Ekleri

• Screenshot_16.jpg
    Screenshot_16.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 152
Sadece sizin seçtiğiniz oyunları satın aldım, idle masteri yeni indirdim ve işe yarıyor. Daha fazla oyun alsam daha mı iyi olur yoksa sadece bunlar yeterli mi? Ne önerirsiniz?

Sadece sizin seçtiğiniz oyunları satın aldım, idle masteri yeni indirdim ve işe yarıyor. Daha fazla oyun alsam daha mı iyi olur yoksa sadece bunlar yeterli mi? Ne önerirsiniz?
Hocam daha farklı oyunlar bulabilirsiniz örneğin farklı Hentai oyunlarının kart fiyatlarını inceledikten sonra bunun sizi kara geçirip geçirmeyeceğini düşünüp alıp kullanabilirsiniz Oik isimli seriye bakabilirsiniz ya da diğer zup oyunlarına bakabilirsiniz hentai oyunları da özellikle güzel para getirir.
Hentai Girl oyunlarını Steam'de bulamadım, Hentai Girl Linda diye aratınca hiç bir şey çıkmıyor.

Idle Master dün 80 küsür kart topladı, gece de ''Çalışma tamamlandı, kart hakkınız kalmadı.'' yazıyordu. Şimdi yine girdim hâlâ yazıyor, yani ne demek oluyor bu? Bir daha bu oyunlardan kart düşmeyecek mi veya haftalık/aylık süresi mi var kart düşürmenin? Sistemin nasıl çalıştığını bilmiyorum. Kartları sattıktan sonra mı yeni kart düşürebilirim nasıl oluyor?

Idle Master dün 80 küsür kart topladı, gece de ''Çalışma tamamlandı, kart hakkınız kalmadı.'' yazıyordu. Şimdi yine girdim hâlâ yazıyor, yani ne demek oluyor bu? Bir daha bu oyunlardan kart düşmeyecek mi veya haftalık/aylık süresi mi var kart düşürmenin? Sistemin nasıl çalıştığını bilmiyorum. Kartları sattıktan sonra mı yeni kart düşürebilirim nasıl oluyor?
Bir daha düşüremeyeceksin, her oyun için belli bir kart düşürme hakkı var o bitince başka kart düşüremezsin.

Bütün düşürülebilecek kartları düşürmüşsün. Daha kart düşürebilmek için yeni oyun alman gerekiyor.

Liste bu şekilde bütçesi olanlar zup! 8'de ekleyebilir. Tek tek baktım, şu an indirimde olduğu için bu oyunların zarara geçirme şansı yok. Alıp idle daddy ya da idle Master ile kartı kasıp satarsanız size minimum 18-20 maksimum 25 TL civarına gelir. Oyunları 1.50 TL'den hesaplarsanız bu oyunlardaki kartlar en ucuz 80-90 kuruş. 3-4 adet düşüyor, zaten 2 adet düşünce verdiğiniz para geri geliyor, ek olarak parlak kart şansı da mevcut parlak kart düşürürseniz 5-10 TL arasına satılıyor. Bazen daha yüksek fiyatlara da çıkabiliyor :).
Ben de diyordum bu +18 oyunlar nasıl çok satanlara giriyor diye .

Yeni konular

Geri
Yukarı