Steam indirimde olan oyun tavsiyesi

Rockstar oyunlara zam yapmaz çıktığı kurla satar daha da karışmaz.
Rockstar oyunlara zam yapmaz diye bir şey yok. Pandemi döneminde LA Noire ve Max Payne 3'ü bile zamlamışlardı. Ki, o dönemde Steam'de kur değişikliği bile yaşanmamıştı.

Bir diğer örnek de GTA Trilogy Remastered. Rockstar'ın 1.5 sene kendi mağazasında sattığı bir oyun, Steam'e çıkışıyla birlikte yaklaşık 2 kat zamlandı eş zamanlı olarak. Normalde 550 liraya satılan oyun artık 1150 liraya satılıyor.

Rockstar oyunlara zam yapmaz çıktığı kurla satar daha da karışmaz.

Çok büyük ihtimalle zam gelecek hocam. Ubisoft'un zam öncesi gibi davranıyor. Arka arkaya indirimler, GTA Trilogy'nin Steam'e 2 katına çıkmış hale gelmesi ve fiyatların hala çok ucuz olması. Cp red bile oyunlarına zam yaptıysa artık iş ciddi.

Metro Saga Bundle paketini alın derim, oyunun hikayesi oldukça akıcı ve grafikleri de yeterli seviyede. Tüm Mero oyunlarını ve Metro Exodus'un DLC'lerini 57-58 TL gibi fiyata alacaksınız ve fiyatına da kesinlikle değer. Kaliteli ve akıcı oynanış deneyimi sunuyor, yeterli sisteminiz yoksa da GeForce NOW'dan oynayabilirsiniz. Metro serisi GeForce NOW'da var.

İsterseniz RDR2'de alabilirsiniz, indirimlerden sonra Rockstar oyunlarına zam gelme ihtimali var ve zamlanması beklenen Witcher 3, Cyberpunk 2077'de zamlandı. Bu iki oyun zamlandığından dolayı RDR2'ye zam gelme ihtimali daha ağır basıyor. RDR2'yi 700-1100 TL gibi fiyatlarda görebiliriz. Geç olmadan RDR2'yi de alın derim. İlerleyen zamanlarda belki RDR2 alamayabilirsiniz.

Sistemim her oyunu kaldırıyor dostum FIFA 23 deneyecegım teşekkürler.

FIFA 23 riskli hocam. Ben de dahil çoğu kişi çalıştıramıyor bile oyunu, o yüzden iade ettim. Kesin çalışmaz diyemem ama yani %50 ihtimal, haberiniz olsun. 😄 indirim döneminde harcayacak şekilde plan yaptıysanız indirimler bitene kadar iade alamayabilirsiniz, ama öyle bir planınız yoksa alın en kötü ihtimalle iade edersiniz.

FIFA 23 riskli hocam. Ben de dahil çoğu kişi çalıştıramıyor bile oyunu, o yüzden iade ettim. Kesin çalışmaz diyemem ama yani %50 ihtimal, haberiniz olsun. 😄 indirim döneminde harcayacak şekilde plan yaptıysanız indirimler bitene kadar iade alamayabilirsiniz, ama öyle bir planınız yoksa alın en kötü ihtimalle iade edersiniz.

Neden çalışmıyor acaba 🤔olmazsa Xbox Game Pass üzerinden denerim.

Neden çalışmıyor acaba 🤔olmazsa Xbox Game Pass üzerinden denerim.

Anticheat saçmalığı getirdiler ve eline yüzüne bulaştırdılar. BIOS ayarları ile uğraşıp da açma yöntemleri bile var. Ben onu denediğim halde açamadım. Olayın saçmalığı bu seviyede yani, hiçbir oyunda böyle bir şey görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı