Steam indiriminde alacağınız oyunlar nelerdir?

WhatsApp Image 2020-11-26 at 13.22.27.jpeg

Bazılarını sadece kütüphanemde dursunlar diye aldım görüleceği üzere. Çok zaman harcayamadığımdan büyük oyunlara giremedim, alt sıraları süpürmeye başladım :)

Son zamanlarda kaynak yönetimi tarzı oyunlar oynadığımdan Banished'i merak ediyorum.
Mortal Kombat da gamepad aldıracak bana...

Divinity Original 2, Far Cry 5, Hades'i aldım şuanlık daha da alamam ama heralde :).

Dayanamadım biraz daha para attım bakacağım kayda değer birşey var ise alacağım.

Eki Görüntüle 751764

Bazılarını sadece kütüphanemde dursunlar diye aldım görüleceği üzere. Çok zaman harcayamadığımdan büyük oyunlara giremedim, alt sıraları süpürmeye başladım :)

Son zamanlarda kaynak yönetimi tarzı oyunlar oynadığımdan Banished'i merak ediyorum.
Mortal Kombat da gamepad aldıracak bana...
Kaynak yönetimi tarzını seviyorsanız Frostpunk önerebilirim.
Ben gerçekten alacak bir şey bulamadım ya. Max payne 3 aldım sırf almak için belki girmem bile :D

Kaynak yönetimi tarzını seviyorsanız Frostpunk önerebilirim.
Ben gerçekten alacak bir şey bulamadım ya. Max payne 3 aldım sırf almak için belki girmem bile :D

En son onu bitirdim, gayet eğlenceli bir oyundu. Ben de aldığım oyunların çoğunu iade ettim. Eski havayı yakalarım belki diye Most Wanted almıştım, 15 dakika sürdü iade etmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı