Steam indirimlerde 200 TL oyun tavsiyesi

Alınır kesinlikle. İkisi de gayet güzel oyunlardır. Hatta şu şekilde yapabilirsiniz.

Bütçeyi biraz aşıyor ama hem RDR 2 hem de Tomb Raider üçlemesini alabilirsiniz.

2013'te çıkanı almam diğerleri güzel gözüküyor.

Bütçeyi biraz zorlayarak, tabii eğer hoşunuza gidiyorsa bu tür oyunlar, Microsoft Flight Simulator öneririm.
Maalesef araba yarışı uçak simülasyonu tarzı oyunlar hiç sarmıyor

RDR 2 ve Shadow of the Tomb Raider'ın grafikleri çok iyidir. Tomb Raider ve Rise of the Tomb Raider'da bütün ayarları Ultra'ya alındığı zaman üzmeyecektir. Tomb Raider üçlemesinin hikâyesi biraz zayıf o kadar. Onun haricinde aksiyona doyacağınız bir üçleme kendisi.

Önerdiğin 3 Tomb Raider oyunundan ilk oyun hariç diğerlerini oynamayı düşünüyorum bir tanesini indirimlerden almıştım PC kaldırmamıştı iade etmiştim yeni sistem topladım şimdi oynarım.

Önerdiğin 3 Tomb Raider oyunundan ilk oyun hariç diğerlerini oynamayı düşünüyorum bir tanesini indirimlerden almıştım PC kaldırmamıştı iade etmiştim yeni sistem topladım şimdi oynarım.
Hikâye ve karakter bağlantıları var bu üç oyunun çok da önemli olmasa da. 2. oyundan başlayın, bir şey anlamazsanız ilk oyuna başlayabilirsiniz.

Siz bilirsiniz fakat ben de üçlemede tek onu oynadım ve çok güzeldi. Bence fiyatı da iyi düşmüşken ve ilk oyun olduğundan şans verin derim.

Fazladan Steam bakiyem kalırsa alırım çok bir para değil ama istediği kadar güzel olsun grafik takıntım sıkıntı yaratıyor.

Hikâye ve karakter bağlantıları var bu üç oyunun çok da önemli olmasa da. 2. oyundan başlayın, bir şey anlamazsanız ilk oyuna başlayabilirsiniz.

Siz diye hitap etmezsen iyi olur ben benim çok garibime gidiyor siz hitabı.

Fazladan Steam bakiyem kalırsa alırım çok bir para değil ama istediği kadar güzel olsun grafik takıntım sıkıntı yaratıyor.
Grafikleri güzel aslında. Karanlık bir havası var, belki o etkiliyordur seni fakat güzel gözüküyor bence grafikleri.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siz diye hitap etmezsen iyi olur ben benim çok garibime gidiyor siz hitabı.
Nasıl istersen.

Grafikleri güzel aslında. Karanlık bir havası var, belki o etkiliyordur seni fakat güzel gözüküyor bence grafikleri.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nasıl istersen.

Teşekkürler önerilerin için.

Geri
Yukarı