Steam indirimleri ne kadar sürer?

Kış indirimleri aralık ayının sonlarında kesin başlayacak ama hangi gün başlayacağı belli değil indirim başladıktan sonra fiyatının inme ihtimali çok yüksek. Biraz beklerim diyorsanız aralık sonunu bekleyin.

Beklerim ama Civilization 5 zaten şu an %87 indirimde tüm paketleri ile ona da indirim gelecek veya kalacağının garantisini verirseniz beklerim.
Yani indirimin kalacağının garantisi.

Beklerim ama Civilization 5 zaten şu an %87 indirimde tüm paketleri ile ona da indirim gelecek veya kalacağının garantisini verirseniz beklerim.
Yani indirimin kalacağının garantisi.
Örnek olarak Valve Complete Pack şu an indirimde ama 125 TL sonbahar indiriminde çok büyük indirime girerek 25 TL oldu yani Civilization 5 içinde aynı şey olabilir tüm paketlerin fiyatı çok düşebilir ama kesin diyemem sonuçta kahin değilim ama fiyatı düşmese bile fiyatı aynı kalacaktır.

Örnek olarak Valve Complete pack şu an indirimde ama 125 TL sonbahar indiriminde çok büyük indirime girerek 25 TL oldu yani Civilization 5 içinde aynı şey olabilir tüm paketlerin fiyatı çok düşebilir ama kesin diyemem sonuçta kahin değilim ama fiyatı düşmese bile fiyatı aynı kalacaktır.

Biliyorum garantisini veremeyeceğinizi öyle yazdım ama onu boş verin zaten yıl içinde her türlü indirime girecek bu konuda fazla bilgili olduğunuzu düşündüğüm için sordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı