Steam indirimleri ne zaman olacak?

Bilgiler doğruysa 22 Aralıkta başlayacak indirimler.

Merhaba. Black Friday veya Bahar indirimleri olmayacak mı acaba? Ya da daha az mı olur? Ben daha önce Black Friday indiriminin olduğunu görmüştüm, hatta bir şey almıştım 1-2 sene önce. Teşekkür ederim.
@Asım Demir

• 26 Ekim - 1 Kasım 2017 arası Halloween indirimleri
  • 22 - 28 Kasım 2017 arası Kara Cuma indirimleri
  • 21 Aralık 2017 - 4 Ocak 2018 arası Kış indirimleri

Bir çok oyun indirime giriyor düzenli olarak
Sürekli olan Weeklong (hafta boyu süren) ve Weekend (Haftasonları) olan indirimler var. Ortalama olarak 300-500 arası oyun her zaman indirimde oluyor, Büyük indirimlerde bu sayı çok çok artıyor.
SteamDB' den sales kısmına gelirsen, orada mevcut indirimleri daha iyi takip edebilirsin, rating, fiyat, indirim oranına göre sıralama veya filtreleme seçenekleri var.
Ama en önemlisi bir oyunun daha önce en fazla ne kadar indirime girdiğini görebilirsin. Mesela Fallout 3 alacaksın, genellikle %50 indirime giriyor, Ama SteamDB den bakarsan zamanında %75 indirime girdiğini görebilirsin, yani bu sana ileride daha fazla indirime girebilir mesajı veriyor. Genelde indirimleri en fazla olduğu zaman almayı tercih etmek lazım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı