Steam İndirimleri Oyun Önerisi

hahaxd

Kilopat
Hellblade ve Witcher 3 aldım. Şimdi Origins ve Odyssey almak istiyorum.
Peki sizin önerebileceğiniz oyunlar var mı? Origins ve Odyssey'i tavsiye eder misiniz?
Bir de Standard, Deluxe, Gold sürümleri arasındaki fiyat farkına değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şey oyun tavsiyesi konusunda pek iyi degilim. Ama Origins ve Odyssey'e gelecek olursak iki oyun bir birine oynaniş bakimindan benzerlik gösteriyor. Yani Originsin üstüne Odyssey veya Odyssey'in üstüne Origins oynarsaniz, iki oyundanda ayni zevki alamayabilirsiniz. Tabi çag olarak ikisi farklilik gösteriyor ama bu benzerlikleri kurtamiyor. Tabi ikisinden birini seç derseniz Odyssey derim. Çünkü Origins'in görevleri Odysseye nazaran kendini tekrar ediyor. Karar sana kalmiş.

Hellblade ve Witcher 3 aldım. Şimdi Origins ve Odyssey almak istiyorum.
Peki sizin önerebileceğiniz oyunlar var mı? Origins ve Odyssey'i tavsiye eder misiniz?
Bir de Standard, Deluxe, Gold sürümleri arasındaki fiyat farkına değer mi?

Ben origins hala oynuyorum geç alabilen gruptayım :D ama ben origins'i daha çok sevdim nedense biraz daha karakter beni içine çekti insanlara yardım etmesi falan mısır piramitler hoşuma gitti çoğu izlediğim videolarda beni origins içine çekti severekte oynamaktayım.

Sleeping dogs'u her ne kadar araç sürmesi berbat olsada, dövüş oyunları arasında açık dünyası çok hoşuma giden yapımlar arasında yakuza 0 bu zevki verebilecek bir oyun mudur bende ona göre almayı düşünüyorum ?

Yeni konular

Geri
Yukarı