Steam indirimlerinde alınacak 80 TL oyun önerisi

Square Enix, capcom, konami ve bandai namco oyunlarını öneririm (japon geliştiricilerinin indirimi olacak diye biliyorum o yüzden bu geliştiricileri takip edin). Hangisi ne kadar düşecek bilmediğimden geliştiricileri yazayım indirimler balayınca spesifik oyun önelilerinde de bulunurum. Yalnız oyunları alırken Game Pass'e dahil mi dikkat edin. 80 TL vereceğinize 30 TL'ye 1 ayda rahat rahat bitirirsiniz oyunu. Bir de sistem özelliklerini de yazarsanız ona göre önerebiliriz.

Shinobi Striker ve Naruto Shippuiden Ultimate Ninja Storm 4 alinir mi? Gamepad olmadan oynayacagim.

Square Enix, capcom, konami ve bandai namco oyunlarını öneririm (japon geliştiricilerinin indirimi olacak diye biliyorum o yüzden bu geliştiricileri takip edin). Hangisi ne kadar düşecek bilmediğimden geliştiricileri yazayım indirimler balayınca spesifik oyun önelilerinde de bulunurum. Yalnız oyunları alırken Game Pass'e dahil mi dikkat edin. 80 TL vereceğinize 30 TL'ye 1 ayda rahat rahat bitirirsiniz oyunu. Bir de sistem özelliklerini de yazarsanız ona göre önerebiliriz.

Batman girmiyor o zaman?

Batman girmiyor o zaman?

Ben japon oyunları gircek diye duydum ama kesin bilgi değl belki Batman serisi de girebilir akşam göreceğiz onu.
Shinobi striker ve Naruto shippuiden Ultimate ninja storm 4 alınır mı? Gamepad olmadan oynayacagim.

Saydığınız oyunlar hakkında pek bir bilgim yok o yüzden yorum yapamayacağım.

Geri
Yukarı