Steam indirimlerinde GTS 450 sisteme oyun önerisi

Eternalist

Hectopat
Son zamanlarda çok fazla GTA V, chivalry 2, Star Wars: Battlefront 2 oynadım ve aşırı sıkıldım bu tür oyunlardan. Farklı bir şey denemek istiyorum. Oynadığım oyunlar burada: Steam Community :: Houzier!. Almayı düşündüğüm oyunlar:
No man's sky.
Far Cry New Dawn.
Hunt Showdown.
Far Cry Primal.
Grounded.
Ghostrunner.
Hellblade (önceden aldım çok hoşuma gitmedi ama tekrardan şans verebilirim belki)
Deep rock galactic.
Dishonored (eski olduğu için çekiniyorum ama yılların efsanesi herkes çok övüyor.
Bunlar dışında da önerebilirsiniz. Tür fark etmez sıra tabanlı strateji dışında her şeyi oynarım. Fiyat da fark etmez sistemimin kaldırması yeterli. Sistemim:
i5-760
8 GB 1333MHz RAM.
Gigabyte GTS 450 OC.
Gigabyte H55M-USB3.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son zamanlarda çok fazla GTA V, chivalry 2, Star Wars: Battlefront 2 oynadım ve aşırı sıkıldım bu tür oyunlardan. Farklı bir şey denemek istiyorum. Oynadığım oyunlar burada: Steam Community :: Houzier!. Almayı düşündüğüm oyunlar:
No man's sky.
Far Cry New Dawn.
Hunt Showdown.
Far Cry Primal.
Grounded.
Ghostrunner.
Hellblade (önceden aldım çok hoşuma gitmedi ama tekrardan şans verebilirim belki)
Deep rock galactic.
Dishonored (eski olduğu için çekiniyorum ama yılların efsanesi herkes çok övüyor.
Bunlar dışında da önerebilirsiniz. Tür fark etmez sıra tabanlı strateji dışında her şeyi oynarım. Fiyat da fark etmez sistemimin kaldırması yeterli. Sistemim:
i5-760
8 GB 1333MHz RAM.
Gigabyte GTS 450 OC.
Gigabyte H55M-USB3.

Konuyla alakasız ancak hocam ekran kartınızın o.c değerleri nelerdir? Benim ekran kartımda benzer bir kart overclock değerlerini arttırmak istiyorum stabil yakaladım ancak abartacağım biraz.

Konuyla alakasız ancak hocam ekran kartınızın o.c değerleri nelerdir? Benim ekran kartımda benzer bir kart overclock değerlerini arttırmak istiyorum stabil yakaladım ancak abartacağım biraz.

Bilmiyorum dostum, bilgisayar hakkında pek bilgili değilim. Bir iki kere ekran kartına overclock yaptım ama değerleri hatırlamıyorum.

BioShock infinite oynamadıysanız tavsiye ederim Epic Games dağıttı zaten call of juarezde gayet güzel 2 tane FPS geldi aklıma.

No man's sky.
Far Cry New Dawn.
Hunt Showdown.
Far Cry Primal.
Grounded.
Ghostrunner.
Deep rock galactic.
i5-760
8 GB 1333MHz RAM.
Gigabyte GTS 450 OC.
Gigabyte H55M-USB3.
Hocam Farming simulator oyna boş zamanlarında sıkılınca girer tarla ekersin

Hocam Farming Simulator oyna boş zamanlarında sıkılınca girer tarla ekersin.

BioShock infinite oynamadıysanız tavsiye ederim Epic Games dağıttı zaten call of juarezde gayet güzel 2 tane FPS geldi aklıma.

Arkadaşlar üç oyun arasında kaldım. Ya paranın hepsine no man sky alacağım ya da Monster hunter: World ve Call of Duty WW2'yi birlikte alacağım. Bir yandan no man Sky'ın o bir sürü gezegeni keşfetme özelliği kendine çekiyor ama bir yandan da üşeniyorum açıkçası :D. Bir yandan da Monster hunter: World'de merak ediyorum. Call of Duty WW2'de hikayesi zaten çok iyi ama Max 10 saatlik bir oyuna bu kadar para veresim de gelmiyor.

Hades mutlaka bitirin, Dead Cells geçin. Oradan Rogue-like alışırsanız farklı sulara açılırsınız.

Hocam deniyorum ama sabrım yetmiyor ya. Baştan başlamak cidden çok sinir bozuyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı